şükela:  tümü | bugün
 • offline almak isteyen varsa, farma tatmin etmedi, pediatrinin kayıtları kötü. pediatriyi özgür aydının stagedoctors sitesinden offline almalarını tavsiye ederim. biyokimyayı selma hoca güzel anlatıyor ama yine farmayla beraber biyokimyayı tıp akademisinden tek ders alabilirsiniz. yavuz şahin ve feyyaz akay'ın da iyi olduğu söyleniyor. ücretleri de oldukça makul. ayrıca tusworldun vip whatsapp grubu sadece günlük düzenli olarak spot bilgi paylaşılan bir grup.

  özetle o parayı hakettiğinden emin değilim. ama genel olarak fena sayılmaz. bazı derslerin offline kaydının bu kadar kötü olacağını bilseydim tek tek satın alırdım. paradan ziyade vakit daha önemli tus sürecinde. vaktinizi kötü ders kayıtlarını dinlemeyle harcamayın. ayırca merak ettiğiniz olursa yeşillendirebilirsiniz.

  edit: imla
 • pandemi için gidemediğin offline ı sana tekrar fırsat gibi satmaya çalışan kurum.
  ayrıca bilgilendirme ve yaşanan sıkıntılar için olan whatsapp grubunda kursiyerlerin konuşmasını engelleyen dandik kurum.

  ne yazık ki her ders anlatışta başka kurumlara kurumlara laf sallamakla olmuyor, koy şapkanı önüne düşün biraz.

  edit : yeni çılgınlıkları da şu oldu, adresleri isteyip kamp başlangıç tarihinde veya bir gün öncesinde kargoya vermişler.
 • bir tus dershanesi. 2011'de kurulmuş. rakiplerine göre küçük. tüm şubelerde aynı kadronun derse gireceğini, öğrencilerin hocalarla birebir iletişim içinde olacağını söylüyorlar.
 • malul melul, en iyi biziz, bizden iyisi yok şeklinde cümleleri seviyorsanız gidebilirsiniz
 • 240 sorudan 238ini tutturduk diyen tus hazırlık merkezi. etme be ahmet hocam, şimdi ben kendim kullandım kaynaklarınızı 210 falan anca vardır (konu+soru+deneme sınavları), böyle 238 diye sallamaya ne gerek var? kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz.
 • instagramda seviyesiz bir üslup kullanan kurum. tusdata'nın şampiyonların notu setine şambaba diyerek dalga geçtiğini sanmışlar. ne amatörlük ama! data da kendi övüyor, notlarını övüyor ama bu kadar basit de saldırmıyor be.
 • eskisi hamile oldugu icin giden mikrobiyolog gibi mikrobiyolog ...ve su anda gelen kardiyolog ama mikrop anlatan derslerde surekli derin derin nefes veren ve dersi dinlemekten yıldıran yeni hocası...
 • gayet aciklayici ve derdini bir seferde anlatan bir baslik
 • bir anda bir sürü hekimin ve hekim adayının telefon numarasını (artık her nasılsa) bulmuş tus dershanesi. bir arkadaşınızın etiketiyle çekiliş kazandınız, instagramda diyerek mesaj atıp aramışlardır.

  işin ilginç olan tarafıysa aradıkları insanların çoğunun instagramlarını ders çalışmak için silmiş/kapatmış olmaları. bazılarının da anne babasına aynı mesajı atmış bulunmaktalar.