şükela:  tümü | bugün
  • açık parfüm işini aşmış, alıp kullanabileceğiniz en iyi çakma parfümleri yapan artvin merkezli kozmetik üreticisi.

bazı parfümlerinin kalıcılığı orjinallerinden daha çok olup kokular birebir tutuyor. ürettiği hemen her erkek koku çeşidinden almış biri olarak abartısız söylüyorum bu işte en iyisi bu. ben donanımhaber üzerinden alıyorum link
  • yorumlara güvenerek 4'lü bir paket patlattığım parfümcü.

aldığım ürünler;

dior - j'adore
    lacoste touch of pink
    creed - green ırish tweed
    solo loewe

edit:

kokular güzel ancak mucize beklemeyin. bana gelen kokular arasında orjinale en yakın olarak j'adore'u gördüm. green irish tweed mentollü arko traş kolonyası gibi kokuyor ama zaten bu koku böyleymiş. solo loewe ise kör bir tercih olarak aldığım parfüm. bir cazibesini göremedim. touch of pink ise orjinali kadar şekerli değil.

şişelerin fısfıslarında ise bence sorun var. bazılarının kapakları akma yapıyor. esans uçar mı bilmiyorum.

fiyat/performans için 10 üzerinden 7 verebilirim. ben direkt aldım ama sanalpazar üzerinden alanlar 4 lü 50'ml paketi 40 tl'ye falan alabiliyorlar sanırım.

edit: bir süre kullandım ve çöp olarak niteleyebilirim. hoş 40 liraya 4 tane parfüm alıp kalite beklemek bir garip olurdu zaten. kullanılan malzemeler kaliteli değil. ayrıca alerji yapma olasılığı da yüksek gibi geldi bana öksürtüp duruyor.

sana puanım 10 üzerinden 2.
  • ne yazık ki aldığım ürünü çok beğenmediğim, baş ağrısı yapan bir parfüm markası. bargello en iyisi sanırım açık parfümde ve niş kokularda.
  • donanım habercilerin deli gibi satın aldıkları açık parfüm markası.
  • adam gibi bir sitesi bile olmayan, eser adındaki bir elemanın donanımhaber'de satış yapabilmek için donanımhaber'e para aktarması münasebetiyle sağlam paralar kaldırdığı, artvin merkezli parfümcü...

ne kadar reklam = o kadar satış.
  • gösteriş etkisi sayesinde donanımhaber'de çok satan bargello'dan kötü balon parfüm markası.