şükela:  tümü | bugün
  • iş bankasının kısa sürede göz bebeği olan yeni merkezi. ilk zamanlar kimsenin memnun olmadığı, ne işimiz var dediği şu sıralar ise gelmek isteyenin torpil bulması gerektiği mekan.
  • egitim almak icin geldigim merkez. daha bitmemis gibi duruyor ama simdiden guzel
  • haritadan zar zor bulduğum, kocaeli'ne taş atım mesafesinde, buna rağmen telefon kodu 216 olan iş bankası yerleşkesi. eylül 2016 itibariyle şişecamgenel merkezi de buraya taşınmaktadır.
  • bitmis haliyle icerde 5000 kisinin calistigi isbankasi operasyon merkezi.
    ıcinde yer alan konuk evi kesinlikle 5 yildizli otel gibi. merkez icinde starbucks simit dunyasi lavazza var.
  • vallah billah sukur sebebim. sabah aksam cekilen uzun servis yolculuguna bile deger. allah beni tutom dan ayirmasin. sevgili mudurlerime zeval vermesin. ufakligimi da kresine atarsam dadundan yinmez. haydi buyu cocuk. bilfenin basina bir sey gelmeden atalim kapagi da... antin kunten bakici problemlerinden kurtulalim. yalniz su avm de bir iki giyim magazasi olsa iyi olur. buyuk eksiklik. kule de vardi yiye mudo falan. arada ugrayip acil ihtiyaclari goruyoduk. (bkz: son anda hediye pesinde kosturma)
  • tuzla teknoloji ve operasyon merkezi' nin kısaltılmış adıdır. (bkz: iş bankası a.ş.)