şükela:  tümü | bugün
  • götünü yememi isteyen yazar.

çok kaslı götleri sevmediğim için kendisinin bu teklifini geri çevireceğim. ayrıca bunun için ne yiğitler sıraya girdi de birine bile yüz vermedim... ya da her sıraya girene verdim, bunu burada tartışacak değilim.

zeka yarıştıracak zekada bir insana verilecek en güzel cevap susmaktır diyorum ve o'na ağırlık kaldırıp ayna karşısında fotoğraf çekmeli hayatında başarılar diliyorum.

kib. by.
  • erotik gif koleksiyonuna sahip yazardır.

koleksiyon. ayrıntıları için: (bkz: erotizm)
  • bugün doğum günüymüş ama yine büyümemiş.
    zaten büyümek hiç eğlenceli değilmiş ki.
  • sözlükte erotizm rüzgarları estiren ve kaliteli içerik üreten yazar.
  • feedlenirse kötü, güçlü ve vicdanı daha rahat olur tabi. kaç kere dedim adamı jungleda boş bırakmayın diye.

(bkz: algı)
    (bkz: daseçicicilik)

jack's kahreden edit: şuraya çemikıl memikıl yanmalı bir şeyler yazmam gerekiyordu. demnit!
  • ergenliğinin verdiği heyecanla aynada beliren burnunu görmenin bedbahtlığı ve elbette o sivilce yok mu o sivilce depresyona girmesine ve ekşide o önemli soruya; kullanıcı adınız ne olsun sorusuna tamamen otomatik verdiği cevap ile giriş yapmış yazar arkadaş.

burun önemli ve merkezindeki ay parçası sivilceler daha da önemli insana hayatının en büyük şakasını yaptırıyor işte.
  • evde ermeni, dışarıda türk, eğitimde anglosakson, yaşantıda italyan kültürü ile yoğrulmuş bünyemin alman bakış açısına sahip olduğunu çeşitli şekillerde dile getirendir. ben de kafa niye bu kadar karışmış diye düşünüp durayım..
  • biraverden köpürtmeden ve dökmeden bira doldurma ustası,
    iyi kırmızı eti istanbul'un neresinde olursa olsun koklayıp bulan leziz hamburger önericisi,
    zaman yolculuğunda alamut'ta ve la coste şatosunda karşılaşmış olmamız kuvvetle muhtemel,
    kendi halinde çalışmakta olan insanları gün içinde kırbaç darbesiyle yerinden zıplatan, kendine getiren,
    iyi yazan, iyi okuyan, cesur, elalem ne der hapishanesine bir kez bile düşmemiş badi kişisi.
    he bir de üstüne müşterimiz bile oldu.
    zaman zaman panino roman perisi olduğumu, hatta panin orman penisi olduğumu düşünse de candır, cancistir*
  • tutsky miyanchek degil mi o?