aynı isimde "tutunamayanlar" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • yemin ediyorum 1 damla gülmedim . çok ilginç , acaba bende mi sorun var ? mesela kardeş payının ilk 20 bölümüne kahkaha atmıştım .
  • buradan dizinin yönetmenine sesleniyorum. lütfen doğu demirkol’un sahnelerini çekmeden önce adam bi güzel okkalı tükürsün ya da şu dişçilerin kullandığı hava üfleyen zamazingodan bulundurun arada kurutun ağzını. (bkz: at ağızlı)
    ilk iki bölüm itibarıyla gayet güzel. izlenir.
    yalnız bir şey dikkatimi çekti kimse de fark etmemiş leyla ile mecnun’u andırıyor sanki biraz.
  • leyla ile mecnunla kıyaslayanları bence de ciddiye almayın. zira kıyas yaparsak bu lm'nin getir götürünü bile yapamaz.

olmamış dizidir.
  • ekşideki "varşova paktı dedi ahahahahahaha. gönderme var yalnız ;) ahahahah." tayfası dışında izleyicisi olacağını sanmıyorum. 10. bölüme kadar dayanırsa yine iyi. bir buçuk saatlik komedi dizisi yapıyorsan bir on beş dakika güldürmen lazım en az. espriler arası yarım saat geçiyor. komik de değil.
  • dizinin en efsane karakterileri
    ilhan perisi *
    şair lütfü *
  • henüz tutunamamış absürt dizi.
  • ziyanlık yapım. ah be trt o kadroya yazık etmişsin. doğu demirkol gibi itici bir adam yerine sempatik birini bulamadın mı bu başrole. adam zamanında abiler taklidiyle ünlü olmuştu. bu taklidin tutmasının ana sebeplerinden biri zaten tipinin abilere(aka feto) benziyor olmasıydı. o çene, o ses tonu nedir öyle be abicim, ben seni nasıl komik bulayım.
  • en yakın zamanda gündemden düşmesini temenni ettiğim taklitçi bayağı dizi. orhan pamuk'a gönderme yapmışlar (zatını hiç sevmem ayrı konu) merhaba poğaçacı hahaha gül gül öldük reisçi yozgat çocuğuna bak sen espri de yaparmış. vergilerimizle tek haneli iq sahibi muhafazakar seyirci eyleyen trt ye ne söylesek az yanına muhalif teklileri de almışlar bravo.
  • gundemde gorunce gecen haftaki bolumu izlemistim. bi gram gulmedim. leyla ile mecnunu keyifle izliyodum. kardes payi benim en sevdigim dizilerden biriydi. bu biraz zorlama olmus gibi.
  • giderek çıtayı yükseltecek gibi duruyor, bi doğallığı var ve zorlama esprileri yok izlenebilir