şükela:  tümü | bugün
  • 9 nisan 2020 covid-19 vakasının 42282'ye çıkması başlığında sırf daha üstte entrysi gözükmesi için şu şekilde 'oran' yazıp sonra editlemeyi planlayan yazar.

kısacası hastalıklardan ve ölümlerden popülarite kasmaya çalışan bir yazar. gerisini siz hesap edin.

not: bunu defalarca yaptı tabi ama kanıtım yok. alakalı başlıklarda her entrysine bakarsanız editli olduğunu görürsünüz.
  • boş adam. engelledim. her covid başlık altına copy paste, oranlar atıyor. yönetim uyuyor.
  • covid-19 ile ilgili günlük olarak açıklanan istatistiklerdeki test/pozitif oranını ve genel pozitif oranı 2 aydan fazla süredir güncelleyerek yazan ve geriye dönük istatistikleri de görmemize vesile olan entryleri giren emektar bir yazar. hergün verilerin açıklanmasını beklemesi ve ilk entrylerde yerini alması ayrıca takdire şayan. kendisine şahsım ve ekşi sözlük ahalisi adına teşekkür ederim.
  • covid başlıklarını çöp entrleriyle siktiği için engellediğim yazar.
  • (bkz: #105224613)
    (bkz: #106040840)
    (bkz: #106392229)
    (bkz: #107451102)
    (bkz: #107451491)
    o kadar haklılar ki...
    engellemek yetmez. uçurulması, sözlük adına daha yararlı olacaktır.
  • her gün covid-19 basligina kütle gibi entry giren yazar. istatistigi 20 marttan bu yana tuttugu icin gün gectikce entryleri de uzuyor.

bari spoiler kullan be adam.
  • ilk engellediğim suserdir.
  • benim taktir ettiğim adamdır. hatta kendi şablonunu kullanıp, ondan önce ben entry girdim bir kaç kez trollük olsun diye. oralı olmadı misyonuna devam etti.