• calistiginiz sirketin genel muduru ile tuvalette karsilasilmasi durumu. onun da sizin gibi insani ihtiyaclari oldugunu, normal bir insan oldugunu hatirlatan rahatlatici bir olaydir.
  • - merhaba müdür bey.
    - merhaba.
    - yoksa siz de mi sıçmaya geldiniz?
    - ...
    (eyvah. toparla çabuk.)
    - şey yani.. ben de sıçmaya geldim de ondan şeyettim.
    - ...
    - yani hep sıçmıyorum tabi mesai saatlerinde.
    - ...
    - yeni evden çıkarken sıçmayı unutursam ancak.
    - ...
    - sıçtım.
    - bence de.
  • pisuvar basinda dikkatli olmaniz gereken durumdur. asla genel mudurun isedigi pisuvara boynunuzu egip "ama bunu mudur bey istedi" demeyin.
  • -iiinn.na...na..miyorum siz? siz bile mi?
    +evet gercek bu. genel mudur de olsam sıcıyorum.
    -hayır hayır bu olmamalı.
    +acı gercek bu dostum. yonetim kurulu baskani bile siciyor. basbakan bile siciyor. halle berry bile siciyor.
    -yooo hayir...
  • 27.06.2005 saat 16:20 itibarı ile başıma gelen durum
    (bkz: ne diyeceğini bilememek)
    (bkz: altına etmek)
  • sık karşılaşma durumunda işten kaytaranın o değil siz olmanız yargısına neden olacak talihsiz tesadüf.
  • akp hükümetinin getirdiği bir genel müdürse kendisi, pisuara işerken yakalanmak pek hoş olmayabilir.
  • genel müdür ile farklı cinsiyetteyseniz, iki tarafın bir an için durup girdiği kapının üzerindeki levhayı hatırlamaya çalışacağı durumdur. bonus olarak ilgili tuvalet tek kişilik ise düşünme aşamasına küçük bir çığlıklaşma faslından sonra geçileceği aşikardır.
  • dsp hükümetinin getirdiği bir genel müdürse kendisi, abdest alırken yakalanmanın pek hoş olmayabileceği olgu.
  • genel müdür pisuara işiyorsa hemen yanındaki pisuara gidip fermuarı açıp, iki elinizle kocaman bir şey çıkarıyormuş gibi hareketler yaparsınız. böylece olası bir işten çıkarılma durumunda müdür bey sizin ufaklığı hatırlayıp "aman tanrım naapıyorum ben" diyecek ve vazgeçecektir.
hesabın var mı? giriş yap