• muhterem babam apartmanın emekli albayıdır. haksız yere de kavga etmez. konuşmanın yetersiz kaldığı anlarda yumruklarına başvurur.

ben ise üzerinize afiyet dün gece alkolü fazla kaçırmış, sabahtan beri evde hasta gibi dolaşmakta, bir o yanda bir bu yanda uğursuz evlat gibi bezmekteyim.

annem, ben ve babam öğle kahvelerimizi içerken apartmanda bir anda tartışma başladı. ben umursamadım. zaten yarı ölü haldeyim. babamın kulakları k9 gibi dikildi. annem aman ağzımızın tadı kaçmasın ali rıza bey modunda.

tartışma sitenin bahçesine taşındığında bütün balkon kombineleri dolmuş, site sakinleri olayın nedenini anlamaya çalışıyordu. anladığımız kadarıyla olay haber vermeden taşınmaya çalışan kiracı ile ev sahibi arasında geçiyordu. kiracı bütün kiraları ödemiş, hatta erkenden çıkıyormuş, problem ise ev sahibine haber vermemesi. kiracıları tanırız, 15 yıllık komşumuz. düzgün insanlar. ev sahibi biraz olayı büyütüyor.

taraflar arasında birtakım hakaretleşmeler başlayınca araya başka site sakinleri girip iki grubu da uzaklaştırdılar. hakemin düdüğüyle herkes evlerine girdi.

eve girince olayın biraz kritiğini yaptıktan sonra dün geceden beri içimde tuttuğum hatta başımın ağrımasının sıçınca geçeceğini düşündüğüm bokumu bırakmak üzere tuvalete girdim. annem ile babam kritik yapmaya devam ederken ben, muazzam bir şekilde sıçmaya başladım. tıpkı bir yılanın yavaşça sürünüşü gibi yağlı, kaygan ve kalın bir şekilde sıçıyordum. keyfim yerindeydi.

o sırada içeriden babamın homurdanmalarını duydum, "şimdi o adamın amına koyacağım!" ardından haldur huldur yürüyüş sesi geldi ve dış kapı açılıp kapandı. o sırada bokum komando gibi sallanıyordu. içimden yok ya kavga etmez heralde diye geçiriyordum, pek umursamadım.

otuz saniye kadar sonra annemin cayırtısı koptu, "oğlum koş baban kavga ediyor!" götümde cumhuriyet sucuğunun yarısı sallanıyor, tuvalletteyim ve babam sokakta birisiyle kavga ediyor. amına koyayım böyle hayatın diyerek kıçımdaki boku anüs kaslarım yardımıyla bir makas gibi kestim, tahretin tazyiğini maksimuma getirdim, hızla kıçımı kuruladım, kıyafetlerimi çektim. artık kavgaya hazırdım. muhteşem bir dayak yiyebilirdim. belki taharetin tazyiğinden götüm kanıyor bile olabilirdi.

kalan bok kıçımda batma hissi uyandırsa da pişik olmuş erbaş gibi asansörü kullanmadan üç kat aşağı koşarak indim. babam söylediği gibi tek yumrukta ev sahibinin amına koymuş. bana yapacak bir şey kalmamıştı. zaten büyük ihtimalle babama bir şey yapma riski olmadığı sürece adama vuramazdım bile.

babamı ortamdan söküp eve çıkardım. baba dedim yapacağın işi sikeyim. ne alkol yorgunluğu kalmıştı ne baş ağrısı. tek istediğim içimde kalan diğer yarımı da bırakıp duşa girmek ve ardından üç gün uyumaktı.
  • serin hikaye. komikli öğeler eksik ama sıkıntıda okunur.

6/10
  • bu nasıl bi sıçma betimlemesidir çok başarılı. özellikle “anüs kaslarımın yardımıyla boku bir makas gibi ikiye kestim.” kısmıyla yarmıştır.
  • muhtelemen arkadaşın tuvaleti uzun sürdü ve yaparken bu başlığı açtı
  • tuvalete girdim bakayım ekşide neler olur yeni vergi haberleri var mı diye. bu başlığa denk geldim tabi ortam da müsaitken götümle güldüm.
  • sicma eylemini tolstoy bile bu kadar guzel anlatamazdi. butun lise boyunca oh be bugun 3 tabak sictim diye ortalarda gezdim ve bu entry den bir lise arkadasim vasitasiyla haberdar oldum.

analar ne delikanlilar doguruyor be.
  • bu anlatim yeteneğiyle harcanan bir yazarsın kardeşim nobel edebiyat ödülünün en güçlü adayisin ama "merhaba ev sahibi" gibi detaylara daha çok yer vermen lazım
  • (bkz: cumhuriyet sucuğu) nedir mk ya
  • odaya girdiğimde yarım kalan bokunu sıvazlıyordu...
hesabın var mı? giriş yap