şükela:  tümü | bugün
  • taktir edersiniz ki sigara tiryakilerinin en büyük fetişlerinden biri tuvalette cerahat boşaltımı esnasında yakılan sigara eşliğinde ekşi sözlükte gezinmektir. ancak sigara közünün filtreye dayanma teşebbüsünün akabinde izmarit için uygun bir kül tablası bulunamaması neticesinde izmarit için en uygun yer olarak klozet hedeflenir ve izmariti uygun hedefe yönlendirme işi ifa edilirken tatsız kazalar meydana gelebilir. eğer iş yerinde gerçekleşiyorsa bu iş kazasına girer elbette ama bu konuya iş hukukçularının alanına tecavüz etmemek için girmiyorum.

çözüm önerileri:

a) yakınınızda (kolunuzla uzanabileceğiniz mesafede) bir su kaynağı (lavobo) var ise sigarayı orada söndürüp klozete atın.
    b) sigarayı közü yukarı bakacak şekilde dikkatlice klozete atın.
    c) işiniz bittikten sonra klozete atın ki bunu tavsiye etmiyorum bu tuvalette geçen zamanınızı minimize edecektir.
    d) kül tablasıyla tuvalete girin. (ki bu da tavsiye etmediğim bir yöntemdir, hareketlerinizi kısıtlar)

önce güvenlik arkadaşlar...
  • (bkz: taktir)
    (bkz: lavobo)
  • (bkz: penis) çok bilimsel gördüm sizi efendim. işte görmek istediğim bilimsel ekşi sözlük bu arkadaş. keyfim yerine geldi. şuraya penis ile ilgili makale koyayım.

kültürel penis makalesi
  • olay esnasında ortaya çıkan metan gazı ile sigaranın korunun çarpışmasından oluşacak patlama ile mabadın da yanabilir olduğu unutulmamalıdır.
  • 3-4 kere kıvrılan tuvalet kağıdını ıslatıp, küllük gibi kullanarak önüne geçilebilecek durumdur.
  • "sigara içerken" denildiği için aklıma ilk olarak kül çırpma esnasında yaşanabilecek kazaları getiren başlık. bence en riskli an o an. çünkü cuvarayı bir kez söndürürsün ama külünü en az on kez çırparsın.