şükela:  tümü | bugün
  • teneke kutu içeceklerin dış yüzeyi, hastane ve kamu binaları tırabzanları, el kurutma makineleri, fast food ve çiğ köftecilerde verilen uzun süre bekletilmiş yeşil sebzeler, otobüs içindeki tutacaklar, havlu, kullanılmayan spor salonlarındaki aletler, kağıt ve madeni paralar, restoran menü kitapçıkları, ortak kullanım alanlarındaki lamba düğmeleri, güzellik salonları ve kuaförlerdeki havlu ve aletleler olarak belirlenmiş.

kaynak.
  • cep telefonu. bi yerde okumuştum. ı read about it! kendimi hermione gibi hissettim.
  • (bkz: prezervatif) .
  • bencil insan.
  • cevabı çok yakın bir zamanda verilmiş

(bkz: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/…/pdf/openmed-08-81.pdf)

hastanelerin asansör düğmeleri !

bir hastanede asansör düğmesine basmanız gerekirse bunu parmak eklemlerinizin dış boğum noktaları yapın.
  • (bkz: para)
  • (bkz: klavye)
  • yemin ederim daha önce düşünmüştüm hissini yaratan nesneler topluluğu.

ben bu yüzden eski ikarus otobüslerde sörf yapar gibiydim, bir o yana bir bu yana eğilmeler, tam tümseklerden geçerken zıplayıp olabildiğince yukarıya ulaşmalar, otobüs teyzeleri'nin garip bakışları, kezbanların onları etkilemeyi çalıştığımı zannetmeleri falan...

hepsi o pis yerlere dokunmamak içindi, onların pis olduğunu o zamanlar tahmin edebiliyordum.

ve hakikaten tahminlerim doğru çıkmış, aklımı seveyim.

not: şu an metro çok basit geliyor, eski ikarusların tadı yok :(
  • otobüs tutacaklarının ne kadar pis olduğunu bildiğimden çocukluğumdan beri binlerce saatlik antremanlarım sonucunda artık hiç bir toplu taşıma aracında hiç bir yeri tutmadan surf yapar gibi durabiliyorum. başarılı olmak için ıkaruslarla başlamanız gerekiyor. bu eller uzunçayırdan avcılara metrobüslerde hiç bir yere değmeden ulaşabildi !