şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yıllarca unutulmayacak berbat bir an.

  kalabalık bir evdesinizdir ve mesaneniz kapasitesini zorlamaktadır. tuvalete gidersiniz fakat o da ne? tuvalet kapısının kilidi yok.:( işin daha kötü yanı boşaltım organınızın da kilidi yok?

  mecburen alelacele işinizi yapmaya koyulurken evde sizinle aynı şeyi yaşayan misafirlerden biri içerisinin dolu olup olmadığını anlama zahmetine girmeden kapıyı açar.. çömelik vaziyette göz göze gelirsiniz. pardonlar, afedersinler havada uçuşur ama ne fayda.. zamanı geriye alamazsınız!!

  tuvaletten çıkıp ortama girince az önce karşılaştığınız kişiyle bu defa göz göze gelmemek için çabalarsınız. artık aranızda farklı bir bağ vardır.. unutamazsınız..
 • sıçtığınızın.jpg'ini gören kişidir.
 • sıçan için de içeri giren için de elim bir hadisedir. hele ki içeri giren kişi sürekli görüştüğünüz ve görüşmeye devam edeceğiniz birisiyse bir süre sizi her gördüğünde kafasında bok emojisi canlanır.*

  iki kez yaşadım bu durumu ikisinde de içeri girendim, ikisinde de kapıda kilit olmasına rağmen açık unutulmuştu.
 • yasamadigim ama yasayacagim gerilimini yasasadigim olaydir. calisitigim sirketin abd ofislerine mi has bilmiyorum ama kapilarda kilit yoktu. bu yetmezmis gibi bir de paravanlar oyle bir yapilmis ki disardan veya yan tuveletlerden senin ayaklarini gorebiliyorlar. emin degilim, ama herhalde calisanlar sicma eylemi disinda seylere girismesin diye yapilmistir diye dusundum (uyusturucu, mastirbasyon, seks, vb). bilemiyorum. haa, o tuvaletin hayvan gibi su dolu olmasi ve bunun gotune pis su sicacagi gerilimi de bonusu. neyseki oraya egitim amacli gittim, avrupa'nin gozunu seveyim

  basiniza gelirse senle ozelimi paylastim diyebilirsiniz.
 • tam da ortasında girer hep o densiz. eser yarım kalır. hemen takım taklavatı toplayıp çıkasın gelir. sonra o içindeki yarım eser seni rahatsız eder. yarım yapmak için de tuvalete gitmeye üşenirsin. bir de tekrar yakalanma korkusu vardır tabi. off anlatırken bile bi fena oldum.
 • of ya, böyle bir anım geldi aklıma. yurtdışında yaşayan bir yakınımızın (amcam varsaydığım) evindeyiz. üst katta biz kalıyoruz ve bu kattaki tuvaleti kullanıyoruz ama onlar da buranın duşunu kullanıyorlar. ortak banyo gibi bir nevi. neyse ben birgün malum işlem için oturuyorum. kapıyı kitlemeyi unutmuşum, pat diye açıldı ve amcamı gördüm. beni aşağıda sandığından kontrol etme ihtiyacı duymamış ve dan diye girmiş olsa gerek. klozet ile kapı yanyana bu arada, az çok tahmin edebilirsiniz görüntüyü. o anki utançtan sonra sanki hiç öyle bir şey olmamış gibi davrandık tâbii.
  tanım: içeri giren kişiyle olan alakaya bağlı olarak rezilliği değişen bir durumdur.