• sıçtığınızın.jpg'ini gören kişidir.
  • of ya, böyle bir anım geldi aklıma. yurtdışında yaşayan bir yakınımızın (amcam varsaydığım) evindeyiz. üst katta biz kalıyoruz ve bu kattaki tuvaleti kullanıyoruz ama onlar da buranın duşunu kullanıyorlar. ortak banyo gibi bir nevi. neyse ben birgün malum işlem için oturuyorum. kapıyı kitlemeyi unutmuşum, pat diye açıldı ve amcamı gördüm. beni aşağıda sandığından kontrol etme ihtiyacı duymamış ve dan diye girmiş olsa gerek. klozet ile kapı yanyana bu arada, az çok tahmin edebilirsiniz görüntüyü. o anki utançtan sonra sanki hiç öyle bir şey olmamış gibi davrandık tâbii.
    tanım: içeri giren kişiyle olan alakaya bağlı olarak rezilliği değişen bir durumdur.
  • hiç anlamadığım bir şey bu.

gittiğim çoğu misafirlikte banyo kapısı kilitlenmiyor. yeni evlerde sorun yok ama 15 seneden eski evlerin yarısında bu var.

ben bu insanları da anlamıyorum. insan banyo kilidini neden değiştirmez lan. 5 dakikalık bir işlem maksimum.

bu tip misafirliklerde gerilirsin hep. ama biri gelse de yapcak bir şey yok. gelen utansın.
  • sıçan için de içeri giren için de elim bir hadisedir. hele ki içeri giren kişi sürekli görüştüğünüz ve görüşmeye devam edeceğiniz birisiyse bir süre sizi her gördüğünde kafasında bok emojisi canlanır.*

iki kez yaşadım bu durumu ikisinde de içeri girendim, ikisinde de kapıda kilit olmasına rağmen açık unutulmuştu.
  • yasamadigim ama yasayacagim gerilimini yasasadigim olaydir. calisitigim sirketin abd ofislerine mi has bilmiyorum ama kapilarda kilit yoktu. bu yetmezmis gibi bir de paravanlar oyle bir yapilmis ki disardan veya yan tuveletlerden senin ayaklarini gorebiliyorlar. emin degilim, ama herhalde calisanlar sicma eylemi disinda seylere girismesin diye yapilmistir diye dusundum (uyusturucu, mastirbasyon, seks, vb). bilemiyorum. haa, o tuvaletin hayvan gibi su dolu olmasi ve bunun gotune pis su sicacagi gerilimi de bonusu. neyseki oraya egitim amacli gittim, avrupa'nin gozunu seveyim

basiniza gelirse senle ozelimi paylastim diyebilirsiniz.
  • bar tuvaletinde cinsel iliski trigger'idir.

bar tuvalerinde level 17 rogue ile encounter yasadim, arkama dolanip backstab yapmaya calisti ama magical deflection atmak icin saving throw attim, yetmedi :(
  • (bkz: bir arkadasim) ekoluyle beni yaran durumlardan biridir. bana anlatildigi haliyle söyledir.
    süslü cici bir arkadasim günün birinde cok sikismis oldugu icin yol üzerinde bos duran evine gidip ihtiyacini gidermek istemektedir. son anda bos eve girip kendini tuvalete atmis, ev bos oldugu icin haliyle tuvaletin kapisini falan düsünmemistir. mesaneyi bosaltmanin rahatligiyla kendinden gecerken tuvaletin kapisinda yasli bir amca belirir. hani su korku filmlerinde "oraya giden bir daha dönmedi gencler" diyebilecek tiplerden. tabii ki arkadas cigligi basmis, adam da homurdanarak tepki göstermis magara adami misali. esyalarini toplayip terketmis daireyi. büyük ihtimalle evsiz bir arkadas evin bos oldugunu düsünerek yerlesmis oraya. aslinda kötü bir niyeti olsa evsiz arkadasin gercekten de hikaye cok daha kötü bitebilirdi. beni en cok sasirtan ise soka girmis arkadasimin evden cikar cikmaz gidip karpuz almasi. ne alaka?

sevgili kisisinin de gecenlerde kapiyi calip bos olduguna ikna oldugu ama kapiyi actiginda tepsi gibi yasli teyze poposuyla karsilasip begenmeyip kactigi ve biraz bekledikten sonra gidip bu sefer yanliskla erkekler tuvaletine girmesi (teyzeyi begenmedigi icin farkli arayislar icinde sanirim konusmamiz gerekiyor bu konuyu) var bir de.
  • tam da ortasında girer hep o densiz. eser yarım kalır. hemen takım taklavatı toplayıp çıkasın gelir. sonra o içindeki yarım eser seni rahatsız eder. yarım yapmak için de tuvalete gitmeye üşenirsin. bir de tekrar yakalanma korkusu vardır tabi. off anlatırken bile bi fena oldum.
  • otur oturduğun yerde,gelen utansın rahat ol
hesabın var mı? giriş yap