şükela:  tümü | bugün
 • bursa'da bir çok fuar gerçekleşmesine sebep olan merkezdir. sayesinde bursalılar bilişim, otomotiv, kitap, eğitim gibi bir sürü fuardan yararlanmaktadırlar.

  --- spoiler ---

  tüyap bursa fuarcılık a.ş. tarafından işletilen bu merkez kusursuz hizmet anlayışı ile güney marmara’nın en büyük fuar ve kongre merkezidir.

  --- spoiler ---

  http://www.tifas.com.tr/…oruntule.phtml?sayfa_id=19
 • bursa tuyap egitim ve kitap fuarinin organize edildigi merkez, son derece az guvenlik onleminin olmasi nedeniyle bir cok fuar katilimcisini ve ziyaretciyi magdur durumda birakmaktadir.
 • yapılan en son organizasyonda yani, 14.uluslararası tarım ve hayvancılık fuarı'nda an itibariyle danışmada çalışmaktayım. bugün fuarın beşinci ve son günü. ben hayatımda böyle rezil bir organizasyon görmedim. gelen katılımcılar ve ziyaretçilerin de büyük çoğunluğu bu yönde fikirlerini beyan ettiler.

  standlardan birini adamlar sigara odası haline getirmiş. 10 kişi birden sigara içiyormuş. oraya yakın standı olan kadın ağlıyor artık bildiğin yeter diye. güvenlik gidiyor uyarıp geri geliyor. tabi adamlar bildiğini okumaya devam ediyor çünkü ciddi bir şey yapılmıyor, güvenlik laçka. bulundurma ruhsatı var diye silahlı adamları içeri alıyorlar. ruhsatı var da adamın içeride bir anda sinirlenip birine silah çekmeyeceği ne malum? koca koca yiyecek kolilerini aramadan içeri alıyorlar. güvenlik zaafiyeti var bildiğin.

  en önemli sorun da otopark. otopark dediğim yer altına asfalt bile dökülmemiş toprak alan. o kadar küçük ki günde belki yüz kişi geliyor, "şu plakayı anons edin. benim arkama park etmiş, çıkamıyorum." diye. sonra gereken anonsun yaklaşık dört saat boyunca yapılmadığı oldu ve o insanlar beklemek durumunda kaldı. bekledikçe sinirleri bozulan da gelip bize yani danışmaya çattı. elektrik kesintilerini yazmıyorum bile.

  geçen kitap fuarında da klimaları çalıştırmamışlar. millet mart ayında ısıtıcılarla donmuş resmen. yani ben anlamıyorum. bu organizasyonların 14. falan yapılıyor bi de. hala nasıl bu kadar amatör olunabiliyor, bu kadar sorun çıkabiliyor?