şükela:  tümü | bugün
  • doğru mudur bilemiyorum ama şöyle bir özrü var;

https://www.59saniye.com/…en-ogrencinin-aciklamasi/

edit: hatunların son zamanlarda aşırı kıskanç olduklarını gözlemledim. bazı arkadaşlarımla buluştuğum zaman bir saat içerisinde 6-7 kere 'ne yapıyorsunuz'gibi aramalar yapan kız arkadaşların varlığına şahit oldum.

hatunlar da ki bu aşırı kıskançlığın sebebi ne bilemiyorum ama bir aşırılık olduğu kesin.
  • yemezler,, lince devam.
  • kezban her yerde kezbanlığını gösteriyor diye tepki verdiğim açıklamadır. kesin "gönderdim canım ;)" yazısında göz kırpma olduğu için yapmıştır bunu. tam bir terliksi hayvan tepkisi. beyin yok, tamamen refleks.
  • ohal ile ergenlik yaşını da mı yükselttiler amk. biz bu saçmalıkları lisedeyken görmüyorduk.
  • özet: çocuk kezbanla çıkıyormuş.
  • kendisine burs veren kişiyi sözümona sevgilisi istemediği için engellediğini beyan eden ergen öğrencinin açıklamaları.

şahsen bu açıklamayı yapan kişiyi hiç samimi bulmuyorum. her ay burs yatma zamanı engeli kaldırıp burs yattıktan sonra geri mi engelleyecekti?

kız arkadaşı istemişmiş. kargalar bile güler buna.

bu arada olaydan yeni haberim oldu. burs veren kişiyi de tanımam. ünlü olduğunu bildiğim az ünlü var maalesef. kim bilir tüzünataç ne kadar da ünlü bir isimdir.

yoksa pr çalışması mı bütün bunlar?

eyyorlamam bu kadar.
  • bizi linçsiz koma genç.
  • zaten mantıklı gelmemişti bana. bir öğrenci bir ünlüyü hangi gerekçeyle engeller. sırf onun havası yeter be. yine koz arkadaş vakası. anlıyorum kardeşim seni çok iyi anlıyorum.
  • gerçek değildir. burada açıklandığı üzere dolandırıcı bir trans bireydir malum şahıs.

bahse konu olan öğrenci birçok kişiyi dolandırmıştır. videoda yer alan kişi ise ünlü olmanın derdindedir. sizler de bayılıyorsunuz zaten böyle araştırıp soruşturmadan paylaşmaya.

edit: olay tamamiyle troll ama hâlâ daha olay gerçekmiş gibi yapanlar var. hayret ediyorum. ahraz mısınız nesiniz?
  • sevgili yapsin diye mi burs vermis?

okumakla alakasi olmadigi belli olan genc, sac hal tavir bir garip.