• (bkz: tv5)
  • milli görüş'ün televizyon kanalı/ milli gazete'nin tv versiyonu. şurada tanıtımlarını bulabilirsiniz.

mal gibi hemen tv5 sayfasına, oradan da hiçbir alakası olmayan tv5 monde'ye yönlendirmeden önce bir baksaydınız...

edit: amacım bilgi vermek, milli görüşçü değilim.
  • son gunlerde izlemekden keyif aldigim bir kanal'a donusmus.iyi de olmus.bozmazlar insallah.
    milli gorusle uzakdan yakindan ilgim yok fakat dogru haber dogru program dogru yayin yapan herkesi artik samanlikta igne ile kuyu kazar gibi arayip bulunca kumandada ilk 9a girdi bile.

caglar cilara ahu ozyurt ali bayramogluemre bagce ekonomist ibrahim kahveci vs. hepsini toplamislar sozu olan herkes icin tv 5 gibi guzelde bir sloganla yola cikmislar yeni yayin doneminde.yollari acik olsun.
    amac gercek habere ulasmak ise baya tarafsizlar simdilik.

tanim:kisa zamanda ızlenilmesi gereken kanal.
  • arada çok eski ve güzel filmleri verdiğinde izlerdim. ayrıca gece uyumak için belgesellerini açardım.
    şuan çekmiyor. sanırım frekansı değişince bizim eski uydu alıcısı bulamadı. sadece hd yayını var sanırım.

şimdi twitter'da gördüm. baya farklı adamı kanala toplamışlar.
    yıldo trt yi tokatlıyordu. ne işi var burada. meclise girince aldığınız üç kuruşu yıldoya kaptırmayın.
    sanırım yeniden dirilmeye çalışan milli görüşü içerden mundar edecek uyanık.
  • tv5 fransız kanalı bazen kanal değiştirirken görüyorum.
hesabın var mı? giriş yap