şükela:  tümü | bugün
22 entry daha
  • philips, lg, vestel ( ne alaka demeyin yaptık bi hata) kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki en iyi görüntü samsung tv de mevcut. siyahlar problemsiz. renkler mükkemmel.

edit; düzeltme
  • lg ya da samsung gerisi çok önemli değil. iyisini alın tabi.
  • hiç düşünmeden samsung alın. ömrüm boyunca yaptığım en doğru alışveriş buydu.
  • vestelin yeni televizyonlarından 58u9500 aldım muazzam tavsiye ederim.
  • saatlerce aynı kanalları izlemiyorsaniz, daha çok netflix vs takiliyorsaniz oled tv lerden alın. tabi paranız da varsa.
  • samsung kesinlikle eskisi kadar kaliteli değil. bizdeki daha ilk senesinde bulutlanma sorunu çıkardı. garantiye yolladık. düzeltip geri getirdiler. 6-7 ay sonra yine aynı sorun. boşuna marka fanatikliği yapmasın kimse. mutfakta bilinmedik marka bir led tv var, samsung’dan en az 4 yıl daha eski olmasına rağmen hiçbir sorun çıkarmadı. büyük oranda şans işi bence.
  • bütçenize en uygun televizyonu alın. 3000tl üzerinde para vermeyin.

en güzel kadının yüzüne alışmak 6 ay, en kaliteli televizyonun görüntüsüne alışmak 1 ay.

paran cebinde kalır başka bir ihtiyacını görürsün.

saygılarımla
  • çocuğunuz varsa sigorta yaptırmayı asla ihmal etmeyin.
  • 65 " boyutundan aşağı bir model almayın. lg oled en mükemmel tv serisi ama çok pahalı olduğunu, nano lg ve samsung qled modellerden başka bir tv alınmaması gerektiğini şiddetle hatırlatmak isterim.
  • 4k diye kasmayın bence . ps4 pro ile normal ps4 arasında öyle aman aman bir performans farkı göremedim . ama tvler arasında fiyat farkı var .ayrıca yayın adam gibi yok 4k şeklinde ve 4k yayın alabilecek bir internet altyapısı da (bizim buralarda fiber yok) olmadığını varsayarsak bence 1080p destekli olması kâfi.

ben vestel 49ud8860 modelini almıştım 3 sene önce .4k'yı bugüne kadar kullandığım süre 1 günü geçmez .

edit : 4k oyun desteği yokmuş ps pro'nun sadece video desteğı varmış. aydınlatan arkadaşlara teşekkürler :)
222 entry daha