şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mobil cihazlarda kullanılabilen televizyon yapımlarının gün ve saatlerini takip edebileceğiniz, izlediğiniz bölümleri işaretleyebileceğiniz, gelecek bölümleri görebileceğiniz, yorum yapabileceğiniz iyi tasarlanmış bir uygulama.
  eski adı: tvshow time
 • sürekli takip ettiğiniz diziler varsa eğer kesinlikle edinmeniz gereken uygulama. özellikle android widgetı muhteşem.

  size o çok sevdiğiniz dizilerinizin yeni bölümlerinin ne zaman geleceğini, o dizilerin reytinglerini, oyuncularının bilgileri gibi bir çok şeyi sunuyor. izlemekte olduğunuz dizileri, izleyip bitirdiğiniz dizileri yada izleyeceğiniz dizileri ayrı ayrı sıralayabiliyorsunuz. bunun yanında özel klasörler de oluşturabilirsiniz. ayrıca tıpkı facebook gibi bir anasayfa bulunuyor ve birileri sizin listenize eklediğiniz diziler hakkına resim, video veya gif gibi şeyler attığı zaman orda görebiliyor, dizi hakkında yorum yapabiliyorsunuz. forum gibi bir havası da yok değil. bir de size en son hangi bölümde kaldığınızı hatırlatması yok mu? bitiyorum.

  en tatlı özelliği ise ömrümüzün toplamda kaç ayını dizi izleyerek geçirdiğimizi söylemesi. (2 ay, 5 gün, 13 saat)

  üzücü olan yanı ise reytingleri göstermesi. hangi dizi iptal edilecek az çok kestirebiliyorsunuz. en sevdiğiniz dizinin bile.
 • dizi takipçilerini fazlasıyla tatmin eden başarılı uygulama. gerçekten muadili yok. ancak son zamanlarda saldırı altında ve zaman zaman kilitlenebiliyor. twitter üzerinden takipçileriyle dertleşerek bu saldırıları atlatmaya çalışan ekibi ayrıca çok sempatik.
 • elektrik, internet ve imdb'den sonraki en mükemmel icat.

  düdüt: tamam biraz abarttım ama gerçekten şahane uygulama.
 • dizi izlemeyi seviyorsanız ve çok izliyorsanız tam size uygun bir uygulama.
  izlediğiniz dizileri, izlediğiniz bölümüne kadar işaretliyorsunuz; izlemek istediklerinizi belirtiyorsunuz. daha sonra uygulama sizin için güncel bölüm beklediğiniz diziler, final yapan diziler, izlemeyi bıraktığınız diziler, şu anda izlediğiniz diziler ve uzun zamandır izlemediğiniz ama izlenecek bölümleri kalmış diziler olarak gruplara ayırıyor. bu şekilde izledikleriniz gözünüzün önünde oluyor ve hangi bölümde kaldığınıza kadar öğrenebiliyorsunuz.
  ayrıca güncel bölüm beklediğiniz dizilerin ne zaman yeni bölüm çıkaracağına dair bir takvim kısmı da var. bir de izlediğiniz dizilere benzer dizi önerisi yapıyor.
  onun haricinde izlediğiniz her bölüm sonrası size göre o bölümün favori karakterini seçebiliyor, o bölümü puanlayabiliyor ve isterseniz bölümle alakalı görüşlerinizi bırakabiliyorsunuz.
  tek kelimeyle şahane.
 • film için icheckmovies ne ise dizi için de bu. olması gerektiği gibi olan programlar bir nevi. severek kullanıyorum.
 • son güncellemesiyle sevdiğim ve alıştığım tüm özellikleri yerle bir olmuş uygulama.*
 • son güncellemesiyle resmen katliam yapmış.. arayüzü perişan hale getirmişler. apple store da yorum kısmında kıyamet kopuyor.

  alternatifi yok mu bu app'in?
 • yeni halini küfürlerle kabullenmeye çabalarken eskisi yenisini aratır hale gelen bir güncelleme dahası gelmiştir.
 • eski haliyle en sevdiğim uygulamalardan biriyken, yeni hali gerçekten çok kötü olmuş dizi takip etme uygulamasıdır. başarılı bir alternatifini öneren olursa çok sevinirim.