şükela:  tümü | bugün
 • mobil cihazlarda kullanılabilen televizyon yapımlarının gün ve saatlerini takip edebileceğiniz, izlediğiniz bölümleri işaretleyebileceğiniz, gelecek bölümleri görebileceğiniz, yorum yapabileceğiniz iyi tasarlanmış bir uygulama.
  eski adı: tvshow time
 • sürekli takip ettiğiniz diziler varsa eğer kesinlikle edinmeniz gereken uygulama. özellikle android widgetı muhteşem.

  size o çok sevdiğiniz dizilerinizin yeni bölümlerinin ne zaman geleceğini, o dizilerin reytinglerini, oyuncularının bilgileri gibi bir çok şeyi sunuyor. izlemekte olduğunuz dizileri, izleyip bitirdiğiniz dizileri yada izleyeceğiniz dizileri ayrı ayrı sıralayabiliyorsunuz. bunun yanında özel klasörler de oluşturabilirsiniz. ayrıca tıpkı facebook gibi bir anasayfa bulunuyor ve birileri sizin listenize eklediğiniz diziler hakkına resim, video veya gif gibi şeyler attığı zaman orda görebiliyor, dizi hakkında yorum yapabiliyorsunuz. forum gibi bir havası da yok değil. bir de size en son hangi bölümde kaldığınızı hatırlatması yok mu? bitiyorum.

  en tatlı özelliği ise ömrümüzün toplamda kaç ayını dizi izleyerek geçirdiğimizi söylemesi. (2 ay, 5 gün, 13 saat)

  üzücü olan yanı ise reytingleri göstermesi. hangi dizi iptal edilecek az çok kestirebiliyorsunuz. en sevdiğiniz dizinin bile.
 • dizi takipçilerini fazlasıyla tatmin eden başarılı uygulama. gerçekten muadili yok. ancak son zamanlarda saldırı altında ve zaman zaman kilitlenebiliyor. twitter üzerinden takipçileriyle dertleşerek bu saldırıları atlatmaya çalışan ekibi ayrıca çok sempatik.
 • elektrik, internet ve imdb'den sonraki en mükemmel icat.

  düdüt: tamam biraz abarttım ama gerçekten şahane uygulama.