• a takımı ve mavi ay'ı yayınlayan kanal.
  • akşamları yabancı filmleri türkçe dublajla reklamsız yayınlayan güzel bir kanal.
  • bu kanalda alex diye bir cizgi film var. cocuk tarlaya tohum ekiyor. saniyeler sonra tohum agaca donusup meyve veriyor ve buyukannesi ile oturup meyveyi yiyorlar.
    sonra dis ses geliyor: "seftali agacta yetisen allah'in sonsuz kudretiyle yarattigi bir meyvedir. rabbimiz bu meyveyi yedigimizde buyumemizi istedigi icin su vitaminler vardir" falan filan.
  • bugün itibariyle denk geldiğim kanal. eski türk sineması filmleri yayınlıyor.
    televizyonda dizi v.s izlemeyen benim için televizyon izleme vesilesi oldu.
  • mavi ay'ı izleyebileceğiniz kanal. 40 küsür yaşında dizi için görüntü kalitesi de fena değil.
  • vergimizin sessiz sedasız akıp gittiği hükümetin para aklama kanalı.
  • kesintisiz yeşilçam filmleriyle favorim olmuş kanal.
  • bir televizyon kanalı. kanal 24'ün kardeşi. gece sıkıldın, bir şey izleyesin yok ama twitter'da, instagram'da, oyunda, kitapta takılırken, arada da bir şeylere bakayım mı diyorsunuz? işte size çözüm. nınınınınınnı tv 4. hastası olacaksınız. sürekli yeşilçam. dandiğinden güzeline, eksisinden yenisine.
  • zapping yapmaktan tuşları silinen kumandanızın kurtarıcısı kanal. severek izliyoruz.
  • sessiz sedasız yayına başlamışlar. değişik bir televizyon olmuş. üç farklı kitleye bir arada yayın yapan türkiye’nin tek kanalı galiba. çocuk, kadın, aile şeklinde... sadece turksat’talar sanırım. çizgi filmler çok iyi. yeni ve kaliteli. büyükler de seyredebilir. filmlere de baktım. iyi filmler seçmişler. aksamlari türkçe seslendirmeli ve orijinal dilde türkçe altyazılı olarak 2 film yayınlıyorlar. renkler, müzikleri, geçişleri falan diğer tv’lere benzemiyor pek. henüz tv tanıtımına başlamamışlar. ilan falan da göremedim. değişik bir havası var ama. kesinlikle farklı olmuş. arada bir mutlaka bakmaya başladım.
hesabın var mı? giriş yap