şükela:  tümü | bugün
  • aslında acun'un bütün programlarını bu kanalda toplaması iyi oldu. kanalı direk sildim listeden. uzun zamandan beri görmüyorum kendisini ve saçma sapan programlarını.
  • premier league'in yayın haklarını alarak çok büyük bir kamu hizmeti yapan kanaldır.

ayrıca acun'un über zengin olması ilk kez bizim de işimize yaradı.
  • maç biteli 22 dakika oldu , 22 dakikadır reklam veriyor. maç sonu yayınlarını izleyelim dedik ama 22 dakikadır aralıksız reklam var. allah belanızı versin , süper lig maçlarını şifresiz bile verseniz sizden bir daha maç izlersem , exen alırsam götümü siksinler.

tanım : reklam aralarına yayın koyan tv kanalı.
  • sizin yapacağınız yayını silksinler. maç öncesi falan nerede. sürekli reklam. muhtemelen maç sonunda da direkt yayını kesip masterchef özeti falan verirler.
  • ünlü futbolcu emre belözoğlu, jet sosyete şeyma hanım, iş insanı acun bey
  • (bkz: hd) yayın kalitesi (bkz: hd iskender) kalitesinde olan kanal

yayın kalitesi gerçekten berbat
  • yayın bir tek bende mi donuyor?

tanım: selcuksportstan daha kötü yayın yapan tv kanalı.
  • premier lig maçı verdi diye acun'u neredeyse yalayacak tipleri göstermiş olan kanal.

türk halkına futbolu ver gerisini dert etme hakikaten.
  • alooooo maç sonu yayını, röportaj, basın toplantısı felan yok mu amk? sanki bana adadan ayrılacak kişiyi açıklayacak da yarım saat reklam koydu gene. sikeyim sizin yapacağınız maç yayınını.
  • mehmet tanrısever* ve okan bayülgen ile beraber program yapan gökmen karadağ'ın haber aktif programı sayesinde, twitter üzerinden gelen 4 kişilik bir ailenin enkaz altında olduğu ihbarını, bölgedeki akut ekiplerine canlı yayında ileterek, yine canlı yayında, bu enkazdan 2 kişinin çıkarıldığı haberini türkiye'ye veren, "iyi televizyon".

şu anda kanald'de dizi tekrarı, star'da türk filmi, atv'de ve samanyolu'nda yabancı sinema, kanal7'de ulvi dizilerinden biri, show tv'de canlı yayında futbol programında sergen yalçın ve trt1'de maç özeti var. tarihe nor düşüle!