şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
  • masterchef yarışmasında genç bir insanı topluma linç ettiren ve bundan reyting kasan bu kanalı boykot ediyor ve sizleri de bu boykota davet ediyorum.
  • tv 8'i ve cücüğü tv 8,5'i izlemeyi bırakalı yıllar oluyor. bundan sebep bu kanallarda şu olmuş bu olmuş diye yazılanlar benim için bir şey ifade etmiyor.
  • şuan masterchef de yaşanan uğur adlı yarışmacıya yapılan insanlık suçudur.

insanları bu şekilde rencide edemezsiniz, edemezsiniz!!!

ailecek şuan tv8’i silme kararı aldık.

bundan 8 yıl önce yazdıkları için, hangi psikolojiyle yazdığını bilmeden yargılayamazsınız.

ne demek dikkat çekmek için yazamazsın, düşünce özgürlüğü köpekler siz kimsiniz kim.

paranız var patronsunuz diye mi. yazıklar olsun!!!
  • tüm kalbimle desteklediğim kampanya.
  • ülkede bulunan bir kesime ve rastgele insanlara küfreden bir mahluğa onun anladığı dilden cevap verilmiş. insanlara küfreden birini onurlandırmak isteyen ahaber veya akit tv izlesin.
  • attığı tweetlerin herhangi bir savunması olamaz. küfür bir eleştiri şekli değil, sözlü saldırı, hakarettir. adlî işlemler başlatacak hukuki süreçlerin önünü açar...

ancak programa da bir sözüm var; tv'de yayınlanan bir programın, hem de eğlence-yarışma programın iddiası dürüstlük, doğruluk olamaz. tv ideolojidir, paradır, reklamdır, enformasyonu süzgeçten geçirip şekil vermektir...

böyle çocuğu ağlatarak, günah keçisi ilan ederek bir son olmaz. çocuğun mesleki anlamda belki hayatının karardığı ana fon müziği koyarak, duygusallık yükleyerek yayın yapılmaz... birisi çok kaybederken, birileri çok kazanmaz... bunlar da aslında hareketin cezasını keserken içine düşülen yanlışlıklar. ama kimden neyi bekliyoruz değil mi?
  • uğur yılmaz denizin arkasındayım
  • geçen sene de ediyorduk hatta ondan önce ki sene de ettik, gelecek sene de edeceğiz
  • ırkçı, cinsiyetçi, gerici ve saygısız biri özür dilediği için mi?
    ben bundan önce bu kanalı ya da bu programı izlemiyordum ancak bu başlığı ve altında yazanları gördükten sonra daha sıkı takipçisi olacağım ;)))
  • tv8’i boykot edebilmek için önce izlemek gerekir ki tv8’i izleyen kitle ve “boykot” bambaşka şeylerdir.
612 entry daha