şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • özel mesaj yoluyla küfür eden yeni yetme.
  • yeniyetme değildir.

iftiraya muhatap olmuş 30 küsur yaşında bir adamdır. ırkçı bir troll'un iftirasına.
  • sözlüğün dreyfus'u ilan edildiğim bir anda, ben fakire karşı yapılan linç kampanyasında bir emile zola, bir can yücel duruşu sergileyişini unutmayacağım yazar.
  • (bkz: troll)
  • selçuk inan'ı eleştiren #50167473 şu entry'yi yazdığı için troll suçlamasına maruz kalmış.
  • (#61560201) hakkımda bunları yazmış bir kahpe evladı.
  • (#61560201) bu klavye piçi göt lalesi anadan kalma orospu çocukluğuna devam ededursun yakalarsam anasını sağlam sikecegim.
  • arkadaşı tanıyalım.

pkk hakkında şunları söyleyen yazarımız türk devletini ve askerini çok düşünüyor olacak ki el-bab'da şehit olan türk askerleri üzerinden hümanistlik yapıp nede güzel fav kasıyor maşallah. çok duyarlı arkadaşımız yine işid videosu haberinde türk askerini düşünüyor endişeleniyor :( . ama bu vatansever arkadaşın bir kere bile pkk saldırılarında türk askerini-polisini düşünmek aklına gelmemiş. unuttu heralde. olur böyle şeyler.
    hımm bakalım teröre karşı birlik olalım denmiş bir başlıkta ama... yukarda pkkya güzellemeler yapıp tskda hatalarını görmeli o zaman bu işler düzelir diyen yazarımız yokkkk biz bittiiikk öldükkk daha da birleşemeyizzz diyor..çok ilginç..

vatansever, dürüst bi yazardır.
  • sözlükteki kürtçülerden. bu yazara ve bunun zihniyetindeki çomarlara göre kürtçülük iyi türkçülük kötü. yapacak bir şey yok küçüklükten çocukluktan beri böyle yetiştirildi düşünmeyen sorgulamayan ne denirse ona inanan bir kürt olarak yetiştirildi. yazık gerçekten yazık hayatı boyunca türkçe konuşup kürtçülük propagandası yapacak. kürtçe öğren diyorum yok öğrenmem diyor neden diyorum kürtçe çok gereksiz bir dil diyor sonra kürtçülük propagandası yapıyor. ne denir ki böyle tiplere.

hayatı boyunca türkler'i kıskanarak yaşayacak. zaten entrylerinde belli ediyor bunu. iki cümlesinden biri türk türklük üzerine kurduğu negatif cümleler. neyse en azından klavye delikanlısı bu arkadaş bazıları gibi daha çıkıp emperyalizme ve batı şovenizmine hizmette edebilirdi. hoş gerçi o zaman ömrü bu kadar uzun olmayabilirdi.