• viking baltası gibi şarkı yapmış adamlar, kafaya yiyen bir daha kendine gelemiyor...
  • ilk olarak omfg!*

elleri ayakları titreten feci dehşet bir albüm olmuş. albümdeki her parça çok aşmış, olayı bitirmiş durumda. kesinlikle orjinaline sahip olunmalı. *

ayrıca albüme adını veren bu parçadaki solo dragonforce solosu gibi olmuş, konserlerde nasıl çalınıcak merak içindeyim.
  • amon amarth'ın açık ara en iyi albümüdür. hatta bu tarza dair en iyi albümdür. metal tarihinin en iyi albümleri listemde ilk sıralardadır diyebilirim. aman aman albümleri arasında ise ikinci sırayı with oden on our side ile fate of norns paylaşır. sonra da versus the world. sıralamada, aslında bayaa güzel bulduğum ama şu 4 albümün içine kesinlikle dahil olabilecek kapasitesi olmayan ve adını bile hatırlamadığım son albümü eklemediğimin altını çizmek isterim.
  • şu kurban bayramı günü kafama viking helmet'i geçirip, beli geçen kahverengi saçları rüzgara verip, elime kılıcımı alıp "thor ve odin için kurban arıyorum lan, eğin kafalarınızı orospu köpeğin çocukları" diyerek sabah kurbanlarını tanrılarına adamış, mangallarını yapıp dişlerini kürdanla karıştırdıktan sonra şu anda şişko karılarının üstlerinde zıplayan orospu çocuğu pis heriflerin kellelerini uçurmamı emreden harika bir melodiye sahip şarkı..

dinleyin; http://fizy.com/s/18q48c
  • her şeyi unutmak için olmasa bile hiçbir şeyi hatırlamamak için birebir.
  • en iyi amon amarth albümü ve en iyi amon amarth şarkısı benim için. neden, çünkü temposu şarkı boyunca çok hızlı ve melodik, inanılmaz bir solosu da cabası. ayrıca bu şarkı sizce de futbol maçı izlerken tribünde coşturan cinsten değil mi!? düşünsenize tribünde 30.000 seyirci hep bir ağızdan bu şarkıyı söylüyor of of aman aman.
  • inanılmaz güzel bir albüm. ilginç bir şekilde oldukça hüzünlü bir albüm. özellikle de albümün sonlarına doğru, hüzün olayı alıp başını götürüyo adamı.
  • uzun zamandir beni bu kadar etkileyen bir album dinlememistim. her sarkisi birbirinden guzel. winamp playlist'ime bu albumu ekledikten sonra farkettim ki, album disinda baska bir sarki calmaya basladigi zaman su sarkiyi bir daha dinleyeyim, ya bu sarki cok guzel bir de bunu calayim diye diye album disinda baska sarki dinleyemez olmusum. bana gore bu muhtesem albumun one cikan parcalari beni derinden etkileyen ve amon amarth-apocalyptica ortak calismasi olan live for the kill ve albume ismini veren twilight of the thunder god. ayrica isminden dolayi ayrica sempatimi kazanmis varyags of miklagaard (vikings of istanbul)u da es gecmemek gerekir.
hesabın var mı? giriş yap