şükela:  tümü | bugün
 • ikiz kardeşlerin kokteyl tanıtımları yaptığı kendileri kadar eğlenceli kanal.
  aynı zamanda kendi mekanları da var sanırım. türkiye'yi yurt dışındaki yarışmalarda da temsil ettikleri olmuş. alkollü içeceklere merakınız varsa izlemenizi öneririm.

  kaliteli içerik üretip kıyıda köşede kalan kanallardan birisi ayrıcı. umarım hak ettikleri abone sayılarına ulaşırlar.

  https://www.youtube.com/…l/uc_-d0-e5zlovniqdy721dqa
 • tahminimce bu adamlar sayesinde coctail cilginligi patlayacak. su anda surekli yapilan kahve edebiyatinin yerini alacak. bana oyle geliyor. cok profesyonel insanlara benziyorlar youtube kanallarindan anladigim kadariyla. bayagi bilgililer kanimca meslekleri konusunda. nerelidirler? kac yaslarindalar bilmem ama sevdim kendilerini.
  (bkz: onurcan gençer)
  (bkz: yigitcan gençer)
 • onurcanla yiğitcanı partytube denilen siktirboktan kanalda keşfetmiştim.

  elemanlar çok iyi barmen ama kanaldaki diğer elemanlar tam bir avel keşke sadece kendilerinin olduğu bi kanal açsalar diyordum. zaten varmış. gerçekten çok iyiler, bir göz atın derim.

  zaten böyle videolar yapan çok türk yok ama olanlar arasında da onları ayrıcalıklı kılan şey heralde cin ve viskili kokteyl vercez ama yapan adamlar bi sik anlamayacak en iyisi biz bunun habitatına gidelim, kendi yerinde anlatalım diyip irlanda ve ingiltereye gitmeleri ve alkol incelemeleri yapmış olmaları.
 • gayet guzel ve eglenceli bir kanal, kardesler oldukca sevimli. anlatimlarini cok begendim, ayrica bilgi birikimlerini de takdir ettim.
 • partytube izlerken keşfettiğim partytubedan daha iyi kanal. iskoçya ve ingiltere turları ise belgesel niteliğindedir. ama biraz da biranın yapımını,aşamalarını ve farklı tüketimleri (varsa artık :d) onlarında bu kadar üstüne düşseler beni direk tav ederler