• twitch rahatsız olduğunu izlememe, beğendiğini takip edip izleme imkanı veren bir platform.

buna rağmen hala izleyenleri varsa belki aşağılanmaktan filan hoşlanıyordur ? ne biliyorsunuz ?

ilave olarak yurtdışında da böyle çöp yayıncılar ve kanallar var. ama ne oluyor tahmin edin ? insanlar seyretmediği için kendi boklarında boğulup yayın açtığında kendi yayınını kendi seyrediyor. şimdi bu tip toplu bir tepki oluşturamayıp çöp içerik üreten adamı izlemeye burada tartışmaya devam ettiğiniz müddetçe bu adam içeriğini oluşturmaya devam edecektir. gayet normal yani kusura bakmayın.
  • ben ne izledim ya? birbirine son derece uyumlu bir çift gördüm, tartışmayı dahi beceremiyorlar ikisi de birbirinden beter. ortama, sohbete bak ahaha ibretlik...
  • özgür iradesiyle aşağılanmayı tercih eden bir kadının başına gelen olaylardır. bizi ilgilendirmez.

herkesin bildiği ama dile getirmeye çekindiği bir gerçektir bu: bu ülkede kadına en çok zararı yine kadınlar veriyor. feminaziler erkeklere sataşmak yerine önce kendi hemcinslerine söz geçirsinler.

midem bulandı. şu leş ortama bak.
  • twitch denilince aklımda ilk beliren (bkz: twerk) .

hem isim hemde içeriklerden dolayı sanırım .
    ne kadar boş bir platform ne kadar aciz , ezik varsa toplanmış .
  • davranışlara bak, bir de insanlar bu adamı izliyor, bağış yapıyor.
    t : mide bulandırıcı bir hanzo içeren yayın.
  • aynen abi z kuşağı falan..allahın moronlarına umut bağlayan dengesizler iyi izlesin. bu cocukların örnek aldıgı adamlar bunlar işte.
  • olm o ortam ne aq. arkada uyuyan kadın, yatak odasının içinde mutfak gibi bir alan falan. ne yaşıyo lan bunlar.
  • adam karizmatik, kaslı, büyük ihtimalle de zengin. kadınların kendilerini gerizekalı gibi kollarına attığı mükemmel tip yani.

kendinizi bu adamın yerine koyun: kadınlar, siz onlara nasıl davranırsanız davranın kendilerini kollarınıza atıyorlar ve etrafınızdaki insanlar bunu takdir ediyor.

adam suçlu mu, evet. kadınlar da bir o kadar suçlu bence, kendilerini bunun gibi dalyaraklara kullandıracaklarına, onlara düzgün davranacak adamlarla takılmıyorlar.

çünkü o adamlar karizmatik değil, şişik kolları yok, zengin değiller.
  • anlamadığım şeyin, soldaki çıplak uyuyan abla olan video.
    ne olmuş gruba mı girilmiş?
  • ya z kusagi milyonlar gitmis o milyonlar icinde 500 - 600 kisi bu kisiyi izlemis. cogu da ergen erkeklerdir. arkada yatakta yadan kadin bir de yaninda yaninda diger kadin var. millet aynen z kusagi falan diyor. yapmayin etmeyin. 5 parmagin 5 i bir degil.

o ortamda boyle bir tartismanin cikmamasi imkansiz. yayindasin alkol aliyorsun. belli ki gece ilerlemis. kavga abi ben musaitseniz geliyorum demis.

oteki konuya gelirsek insanin karakterini bu gibi durumlar belirler.
263 entry daha
hesabın var mı? giriş yap