şükela:  tümü | bugün
 • hiçbir isyasi girişimim olmamasına rağmen başıma gelen olaydır.mail hesabım sahteymiş ve yıllardır kullandığım mail adresim..aklıma şu repliği getirdi efendim :

  +feyk bunlar feyk
  -neyk ?
  +feyk ulan feyk!

  (bkz: güldürme beni twitter)
 • bugün itibari ile benim hesabımın başına gelen durum. nasıl çözerim bilen varsa beni yeşillendirsin
 • geçenlerde başıma gelen durum. efendim çok kişiyi arka arkaya takip etmişim. şaka mısın twitter. tamamen ticari binlerce hesap var. adam aynı anda on yüz bin kişiyi takip ediyor. her tage saçma sapan reklam twiti atıyor. benim takip ettiğim 150 kişi nasıl göze batmış olabilir. bir daha da gelmem twitter'a kardeş kusura bakma. kendi kökümü kazırım.
 • benim hesabım 1400 kişi tarafından takip edildi, bir sıkıntı yok.
 • bir form doldurup 2 dk. içinde geri gelen salak sistem.spam kaynaklı askıya alınmalarda destek faydalı olur, yine form yazıp etkisi artırılabilir.
 • başıma gelen hede.
  içinden nasıl çıkılır bilen suserların yeşillendirmesini talep ederim.
 • son birkaç gündür benim de başıma gelen hadisedir. hesabı 13 yaşımdan önce oluşturmuştum ancak şu anda 21 yaşındayım. doğum tarihimi değiştireyim dedim, şakkadanak kilitleyiverdi hesabı. itiraz seçeneğine bastım üstüne 2 tane de mail gönderdim ama hala bir gelişme yok. lütfen bilen suserlar bir yeşillendirsin, twittersızlık zormuş.

  editeyşın: twitter'a atılan birkaç mail ve doldurulan gerekçe bölümü sayesinde twitter hatasından dönüp yaklaşık 9 ay sonra hesabımı geri iade etti. 13 yaşından önce attığım twitleri silerek tabii ki. iyi oldu silmeye üşeniyordum en eski twitlerimi.
 • çözülemeyen durum. 2 aydır uğraşıyorum ama attığım maillere dönüş filan da olmuyor. kapatmak istiyorum onu da yapmıyor. neden askıya alındığına dair bir bilgide yok. bence twitter'ı bırakmak için büyük bir neden. ama yine de şu an bütün sosyal habercilik orada yürüyor. insan ister istemez bir göz gezdirmek istiyor ama askıya alınmış hesapla giriş yapmakta istemiyor. çağrı merkezi sıkıntısı var. bu kadar büyük bir sosyal ağ sitesinin nasıl telefonla ulaşım yolu olmaz?
 • bugün 2011'de açtığım ve birkaç yıldır hiç kullanmamış olduğum hesabıma uzun bir aradan sonra ilk defa girmemle yaşadığım durum.
  hesabımı kontrol ettiğimde büyük olasılıkla sistem hesabı açarken yaşımı küçük bulduğundan yaşımı büyülterek kayıt yapmışım. bugün doğum tarihimin yanlış olduğunu fark edince düzeltmek istedim ve twitter, hesabı açtığımda 13 yaşından küçük olduğum için hesabımı askıya aldı. 7 yıl önce 13 yaşında olmadığım için 2018'de askı yedim yani. durumu açıklayan bir rapor yolladım ama dönütü ne zaman yaparlar bilemiyorum

  i. güncelleme: 1 ay geçti ve hala hesabım kullanım dışı
  ii. güncelleme: şubat 2019 tarihiyle hala kullanım dışı
 • an itibarileriyle içinde bulunduğum iğrenç durum. ulan millet: porno, kan, vahşet görüntüsü yayınlar bişi yok ben ise günde 2-3 tivit birkaç rt yaptık diye askıya alındı. saatlerdir internette bakınıyorum adam akıllı bir bilgi bulamadım. askıya alınan hesabımın ne kadar takipçisi varsa silinmiş takip ettiklerim de. aynı durumu yaşayıp çözen varsa yeşillendirsin lütfen.