şükela:  tümü | bugün
  • dünyanın en itici varlıkları
    götte bir tayt, amerikalı kızların tiktoklarının kopyasını eğreti uyguluyorlar, abazalar takip edince de bir şey sanıyorlar kendilerini...
    o taytı damacana giyse alır o takipçileri
  • yazım yanlışlarını düzelttim diye hiçbir şeyden haberi olmayan anneme söven narsist versiyonları mevcuttur.
  • çoğu kitap okuma edebiyatı yapıyor yada ben denk geliiyorum
  • yok (bkz: sevgilinizi saklayın ben geldim)
    yok hesabı sana ödetsem ne yapabilirsin ki
    (bkz: kimim ben adriana lima mı?)
    ve türevleri cümleler ile etkileşim kasan.
    avam, aç, tek dertleri sosyal medya ve birilerine ''olta'' atma gayesi olan kişiler topluluğu.
    hayır bu tarz genç kızları veya kadınları görenlerde normal olarak bir genelleme yapıyor.haklılar mı? evet ne yazık ki böyleleri var ama normal kadınlarda var ya hu.
  • maalesef twitter çok bozdu. önceden orijinal mizah, kaliteli twit, sağlam floodlar oluyordu.

şimdi ise götünü memesini açarak takipçi kasan, dip boyası gelmiş ilgi orospularının cirit attığı yere evrildi. asıl o tiplere değil, bunlara çanak tutan abaza takımına söveceksin. mk yusuf güney kılıklı seri közcüleri.

düdüt : yukarıda bahsettiğim durum çoğunluk için geçerli. gerçekten takip edilesi oldukça zeki, entelektüel, eğlenceli kadınlar var onları tenzih ederim.
  • çoğu erkeklere sallar ama erkeksizlikten şikayet eder aynı zamanda.
  • cinsellik hakkında twit atıp etkileşim ve takipçi kasarlar, sonra da cesaret alıp dm'den yürüyen erkekleri ifşa ederek feminist duyarı kasarlar. herhalde kadın cinsinin tüm yüz karaları burada toplanmış.
  • üç beş "amım var" temalı twit atıp twitter abazalarını toplarlar ve takipçi kasarlar. geneli de kaşar olmakla övünür. tabi bu genellemem belli bir kesim içindir, alınacaklar için önceden uyarayım.
  • beyinsizleri takip eden başka beyinsizler tarafından beyinsizce genellenen kızlar. ben o kadar hemcinsimi takip ediyorum, aralarında hiç götünü memesini açan yok. o hesaplara bakıp bakıp buraya gelip ağlamak da ne bileyim. neyim ben sözlüğün en boş yapanı mı jsahsahah.

edit: başlığı açan da mesaj atıyor, ''yallah ahırına, git bu sözlükten'' diye. sana mı soracaktım yarraaaaaam?

edit2: ulan, çaylaklardan mesaj bekleyen, dertleşmek için 35 yaş üstü kadın arayan, mesaj yeşili diye ağlayan, kadınlara sorular sormak için sıraya giren, bira içmelik arkadaş veri tabanında karı kız kovalayan ben miyim?
    bütün sözlük erkekleri amsalak mı şimdi? bunları yapanlar amsalak, diğerleri değil. tıpkı tivitırda bunu yapan kızlar gibi. tivitır kızları diye genelleyip karrrrı gibi konuşuyorsunuz.
  • üniversite okusalar da (biolarında asdü, meskü falan yazar) okudukları bölümle iştigal olmamakla beraber üniversite okumayı hedonizm olarak algılayan, güncel meseleler hakkında taraf olmalarına karşılık fikri altyapısı yoksun oldukları için duyarcı olan, apolitik olmalarına rağmen ilgi için siyasi paylaşım yapan, ya ailelerinden ya da sevgililerinden geçinmelerine karşılık güçlü kadın imajı vermeye çalışan, fakirleri paraya zenginleriyse ilgiye muhtaç olduğu için bedeniyle itibar kazanmaya çalışan korkak, sorumsuz ve özgüvensiz bir topluluk.