şükela:  tümü | bugün
 • bir çoğu gösteriş ve ilgi budalasıdır. etkileşim almak için, kafalarından uydurdukları en atmasyon şeyleri sıralayabilirler. işin ilginç yanı, uydurdukları şeyin zamanla gerçek olduğuna kendileri de inanmaya başlar. bazıları kendisine ait sahte hesaptan, etkileşim almak için kendine taciz içerikli mesaj atarak bunu paylaşır, etkileşim kasar. twitter gerçek anlamda şizofreninin, ruh hastalığının tavan yaptığı bir platformdur. yalan, arsızlık, utanmazlık gırla gider. sağdan soldan elin anasını babasını aşırıp "işte annem ile babamın şikagoda gizlice çekildiği resim <3" diye paylaşanı mı ararsın, türk olduğu halde, rum-ermeni numarası yapan mı ararsın, milletin lüks restoranda yediği yemeğin fotosunu çalıp kendisine ait gösteren mi ararsın, kısacası şizofreni bol bulunur. twitter, olunan hayat değildir. hayal edilen gerçekçi olmayan bir düştür. bu tiplere gerçek anlamda acıyorum. ciddi anlamda acıyorum! keşke bu arkadaşları tedavi ettirebilsek. keşke bu arkadaşları toplumun birer üretken insanlarına çevirebilsek.

  edit: bazı arkadaşlar, takip etmeyin o zaman demiş. bu tip canlıları zaten takip etmiyoruz. fakat bu zararlı bakteriler o kadar çok ki, ana sayfamıza düşüyorlar. düzgün, aklı başındaki kadınları tenzih ederim. bu tip canlılardan bu kardeşlerimiz de rahatsızlar.

  edit 2: başlığımız twitter'a düştü. haliyle gerçeklerin bahsedilmesinden rahatsızlık duyan twitter kızları en iyi yaptıkları şey olan sallamalara da başladı.

  misal:

  https://twitter.com/…tatus/1265966513120518144?s=19 çok içerlenmiş gibisin eruhlu?
 • dünyanın en itici varlıkları
  götte bir tayt, amerikalı kızların tiktoklarının kopyasını eğreti uyguluyorlar, abazalar takip edince de bir şey sanıyorlar kendilerini...
  o taytı damacana giyse alır o takipçileri
 • yazım yanlışlarını düzelttim diye hiçbir şeyden haberi olmayan anneme söven narsist versiyonları mevcuttur.
 • çoğu kitap okuma edebiyatı yapıyor yada ben denk geliiyorum
 • hayalini kurdukları karakterlere gerçek hayatta dönüşemeyecek kadar cesaretesizdirler, twitterda cinsellik hakkında konuşmak, her gün bir erkekle beraber olmak, seks tanrıçası gibi takılıp gerçek hayatta bakire olmak ve öpüşmeden ileriye gidecek cesareti olmaması gibi huyları mevcuttur.
  ufak çaplı fenomen bir twitter hesabım var ve twitterda ahkam kesen 10'dan fazla kızla görüştüm, çoğu daha gözlerimin içine bakamayacak kadar cesaretsiz, hayatlarında seksi sadece pornolardan veya netflixten görmüşler gibi cahiller, o hesaplara inamayın.
  (bkz: american beauty)
 • yok (bkz: sevgilinizi saklayın ben geldim)
  yok hesabı sana ödetsem ne yapabilirsin ki
  (bkz: kimim ben adriana lima mı?)
  ve türevleri cümleler ile etkileşim kasan.
  avam, aç, tek dertleri sosyal medya ve birilerine ''olta'' atma gayesi olan kişiler topluluğu.
  hayır bu tarz genç kızları veya kadınları görenlerde normal olarak bir genelleme yapıyor.haklılar mı? evet ne yazık ki böyleleri var ama normal kadınlarda var ya hu.
 • maalesef twitter çok bozdu. önceden orijinal mizah, kaliteli twit, sağlam floodlar oluyordu.

  şimdi ise götünü memesini açarak takipçi kasan, dip boyası gelmiş ilgi orospularının cirit attığı yere evrildi. asıl o tiplere değil, bunlara çanak tutan abaza takımına söveceksin. mk yusuf güney kılıklı seri közcüleri.

  düdüt : yukarıda bahsettiğim durum çoğunluk için geçerli. gerçekten takip edilesi oldukça zeki, entelektüel, eğlenceli kadınlar var onları tenzih ederim.
 • istisnasız hepsinin profil fotosu hatasız guzelliktedir.
 • çoğu erkeklere sallar ama erkeksizlikten şikayet eder aynı zamanda.
 • genelde nickleri saçma saçma şeyler olan örneğin (sude ama su deme, hatice ama izmirli) azgın kuduruk libidosu yüksek tabi bunları etkileşim kazanmak için yazan ergen tiplerdir.

  bi ara fake hesabım vardı ordan biliyorum.