şükela:  tümü | bugün
  • veri kullanımını azaltan ve telefonun web tarayıcısı ile kullanılabilen twitter sürümü.
    http://lite.twitter.com/
  • ne yaptıysam olmadı, resimler hala görünüyor.
    veri kullanımı altında
    "resim önizlemeleri zaman akışında görüntülenmez"
    etkinleştirildiği zaman daha da fazla veri tasarrufu sağlamak için resim önizlemeleri zaman akışından kaldırılır. tweete dokunarak tam resimleri yine görebilirsin.

seçeneğini kaç kere açıp kapattım yine o bulanık resimler görünüyor. nasıl lite anlamadım.
    kısa yolunu ana ekrana ekleyip bir uygulamayı daha telefondan kaldırdım. bence böyle güzel oldu iyi de oldu
  • uygulama olan versiyonu filipinler'de test edilmeye başlanmıştır. dileyenler bu linkten apk olarak indirip deneyebilir.

10 dakika kadar denedim. gece modunun ve çoklu hesap girişinin olmayışı dışında normal twitter uygulamasından pek bir farkını göremedim. ayrıca türkçe dil de mevcut.
  • filipinler'deki başarılı denemenin ardından şirketin başka ülkelerde de hizmete sunmaya karar verdiği twitter versiyonu. android uygulaması afrika, asya, avrupa, orta doğu ve latin amerika'daki birçok ülkede kullanılabilecek. twitter lite, veri kullanımını en aza indirerek veri planının pahalı olduğu bölgelerde erişim sağlanmasına imkan veriyor.
  • gece modunu nasıl yapacağımı bilenlerin yeşillendirmesini istediğim uygulama.

not: android.