şükela:  tümü | bugün
  • barış pınarı harekatı başlar başlamaz twitter'da kılıçlar çekildi. 2 günde türkiye hiç almadığı sanal propagandayı twitter üzerinden aldı, almaya devam ediyor.

2 gündür işi gücü bıraktım terör örgütü pkk nın 30 yıldır neler yaptığını yazdım durdum. bölgenin genetiğini değiştirdiğinden tutun da öğretmenlerimizi katletmesine kadar.

ama döndüm baktım ki bazı çok afedersiniz (a....na kod....mun ) çomarları durmuş bunlara cevap vereceklerine.

tarkan neden susmuş, şahan neden paylaşmış, ağaç kesilmemişmiş gibi hem belli bir partiye hem de belli kişileri gömme eylemlerine girmişler.

tek vücut olmamız gereken tam da bu günlerde bu it sürüsünün aslında nasıl da vatansız fikirsiz akılsız bir değerler silsilesine sahip olduğunun kanıtıdır.

değer mi dedim af edersiniz bu çomarların değeri yok. tek var olan şey nefretleri!
    bu şekilde devam ederlerse çok pis patlayacaklar. cevap vermeyelim vermeyelim diyoruz daha da coşuyorlar.
  • sırf muhalif görüşten olduğum için 4 kez hesabımı askı ettirdiler. türkçü ve vatansever olman farketmez. bu çomarların görüşünde ve fikrinde değilseniz istediğiniz kadar doğruyu söyleyin. eninde sonunda saldıracak bir bahane bulurlar. (yahu terör örgütünün propagandasını yapan hesapları şikayet ettiğim twitleri raporluyorlar. daha absürt ne olabilir dedikçe çıta arşa çıkıyor.) sorsan milliyetçiyiz, vatanseveriz derler. onların ben vatanseverliğine tüküreyim.
  • dün haber türk kanalında adamlar dönüp dönüp chp ye laf soktular. cevap verince de "konumuz bu değil siz hala kendi partinizin reklamını yapıyorsunuz"

dediler.

sonra da " cevap verince de cevap veriyor oluyoruz" diye yağ gibi üste çıktılar!