şükela:  tümü | bugün
  • edit: başlık başa yazan kaçmış.
    (bkz: cennet_dunya sen misin?)

sanırım içeri tıkıldı dediğimdir. 1 senedir sesi çıkmamış.

not: işbu başlığın asıl sahibi gitmiştir sevgili hakim amca, yani bu başlığa girilen ikinci entry 'girdi' dir yazdığım. olaydan haberim yoktur, ekşiden öğrenmişimdir.
    (bkz: götümüze girebilir)

edit2: ya amk kesin benim evimi basacaklar şu başlık yüzünden*
  • çok ilginç bir hesap. temiz kafayla atılabileceğine inanmadığım garip birer şifresi olan twitler içeriyor. olayı nedir merak ettim.
  • beğenilerde bir yerde infaz yapmışlar ama susmamızı istiyor. ne yapacağız şimdi anlamadım.
  • tahminen fetöcülerin geçmişte sohbet ağı olarak kullandığı twitter hesabı. 15 temmuz'da attıkları tweetlere burdan bakabilirsiniz:

https://twitter.com/…il:2016-07-16&src=typd&lang=tr
  • 15 temmuz 2016'daki atılmış tweet'lere bakın; başka da bir şey demiyorum.
  • 2016 yılında daha önce attığı twit sayısı 60 bin civarındayken uludağ sözlükte hakkında başlık açılmış, hala gizemi çözülememiş tuhaf hesap.
    uludağ sözlükte hakkında yazılanlar için : enes halifekan
    edit1:ilk entry girmeme rağmen, hesabı twitterda başkaların paylaşımlarından gördüğüm için ilgimi çekti daha önce uludağ sözlükte açılmış benzer başlıkla ekşiye taşıdım fakat devamlı hesap hakkında meraklı yazarlardan mesaj gelince ilk entry silmek zorunda kaldım çünkü ben de bilmiyorum, twitterda herkes paylaşıyordu ekşiye taşıdım sadece.
    edit2:olay 2016 yılında zaten uludağ sözlükte ele alınmış yeni bir olay değil.
    edit3: olaydan haberim yoktur bende uludağ sözlükten ve twitterda bu hesabı paylaşan bir kaç hesaptan öğrenmişimdir.
  • muhtemelen içeride olan bir fetöcünün hesabı. bir kaç fetöcü hesabın clone'u da olabilir.
    tehditlere gel
    1
    2
    3
    4
    5

https://twitter.com/…il:2016-07-18&src=typd&lang=tr

edit: başlığı açan kişi niye kaçtı? açmaktaki amacı neydi, yazdığını silerek ne elde etmeye çalıştı?
    edit2: başlığı açan yazar bir üstte açıklama yapmış
  • atanamamış sümer kolçak

(bkz: buralar değerlenir)

15 temmuz'da attığı twitlerden irkilmedim değil. şöyle biraz karıştırılınca unutmaması için sanki kendine notlar atan biriymiş gibi geldi ama 15 temmuz twitlerinden sonra "sıradan" bir hesap olmadığı apaçık belli. bir taraftan da bu kadar net ve apaçık şekilde yazılar yazan "gizli hesap" mı olur diye sorgulamıyorum değil.
  • sms veya baska bir mesaj uygulamasindan olusan bir gruba gonderilen mesajlar bilerek ya da bilmeyerek twitter'a dusurulmus. sms ile tweet atilabiliyordu, belki farkinda olmadan, bot hesap filan yapmaya calisrken tum yazismalar dokulmus. bylock bile olabilir.

bu hesabin attigi her tweet dikkate alinmali. karisik ama bir cok olayla ortusuyor. bu tweetlerin icinden cok fazla sey cikacak gibi. kesinlikle kayit altina alinmali. buyuk bir itinayla ve zamana gore yasanan olaylarla bagdastirilmali.