şükela:  tümü | bugün
  • ünlülerin de takipçi kasmak adına yaşattıkları enteresan bir doğa olayı... mavi tikli az ünlülerden, twit fenomenlerinden bahsetmiyorum, baya bildiğin ünlü gibi ünlü...
  • beni liverpool takip ediyor, ne alakaysa.

edit : kanıt
  • bir arkadaşa ağır romanı izle, güzel film dedim. arkadaş izledi, sonra filmle ilgili azerice bir tvit attı ama ne alakaysa o tvitten sonra okan bayülgen arkadaşı takipe aldı.
  • metin şentürk tarafından takip edildim geçen. parodi mi bilmiyorum bildiğin mavi tik var hesabında. yanlışlıkla olmuştur diye düşünüyorum.

kendi de sık sık bahsediyordu da pek inanmıyordum, adamın gözlerde hakikaten sıkıntı varmış.
  • ferhat göçer beni takip ediyor mesela. neden takip eder, bilinmez.
  • twitter adresinizi bana vermeniz halinde sizin de dahil olabileceğiniz grup.

edit: vay arkadaş ne cok ünlü meraklısı varmış. ünlü olsam niye soyleyeyim.
  • takip edilmedimde ajdar ile görüntülü konuşmuştuk, numaralarımızı birbirimize vermiştik ve gel zaman git zaman supernatural dizisinin o hafta çıkan bölümü hakkında sevgilime mesaj atmak için mesaj kutusuna girip " aşkım, son bölümü izledin mi? nasıldı " yazmıştım. rehberden aşkım'a tıklayacağıma ajdar'a tıklayıp göndermişim, iki dakika sonra gelen cevap " bir güzeldi, bir güzeldi sorma! " sonra tabii rehberden sildim kendisini.
  • https://twitter.com/unlubiri hesabi tarafindan takip edildiginizde gerceklesecek eylem.
  • miami heat'in verified hesabı tarafından yıllardır takip ediliyorum. heriflere twit de attım "iş varsa geleyim abi" şeklinde; sallamadılar.

ayrıca ezelden spurs'luyuz.
  • sezen aksu takip etmeye başladığında inanmamıştım, herhalde o takip ediyor diye zibil ünlü takip etmeye başladı. geçen en son izel - çelik - ercan ı tamamlayınca bayağı sevindim. hedefimde aha grubu var. bakalım onlar ne zaman takip edecek.