şükela:  tümü | bugün
  • cüneyt özdemir denilen, sitede büyümüş uzun şortlu basketbol toplu beyaz türk'ün, bu ülke için yıllarıyla faşizme meydan okumuş, bedel ödemiş, hapis yatmış ahmet şık'a yaptığı hakaret mide bulandırıcı.
    suratına tükürülse içindeki enzime yazık.

https://twitter.com/…us/1273030216613494785/photo/1
  • şimdi damlar sözlükte de yazarlara cevap yetiştirmeye. cüneyt tamam anlıyorum mevcut konjonktürde gazetecilik yapamıyorsun. sorun bu değil zaten, sorun yapabildiğini iddia etmen.
  • kendisini sevmem ama sezarın hakkı sezara cüneyt özdemir feci ayar vermiş.
  • cüneyt özdemir’in malum kişiyi itin götüne sokup sokup çıkardığı münakaşa
  • cücü'nün ağlaması. sen busun la.

aglama cücü. hahshshshs
  • her yerde bize ambargo var televizyonlara çıkamıyoruz diye ağlıyorsunuz. milyonlar izlenen bir kanala gelin çıkın derdinizi anlatın diye davet ediliyor fakat meşgulüz çıkamıyoruz diye ayak yapıyorsunuz..üstüne birde sizi yayına davet eden adama sataşıyorsunuz.adamın kişiliği ne olursa olsun sizi bu dönemde yayına davet edecek cesareti göstermiş sizin yaptığınıza bakın.insan biraz vefalı olur.
  • adam, "ana akım medya artığı" diye hakaret ediyor ama ben kendisinin o hakaret kadar bile olabildiği bir zaman dilimi hatırlamıyorum.
  • cüneyt abiciğim halkadan geçirmişsin adama tebrikler!
  • cüneyt özdemir'in ahmet şık karşısında adım adım nedim şenerleşmesi..

edit: tahir elçi'nin hedefe konularak ölüme gitmesine sebep olan soruyu nedim şener'in yönlendirmesiyle garo paylan'a arka arkaya üç kez soran cüneyt özdemir, senin hiç mi yüzün kızarmaz yahu.
  • işin siyasi ya da magazin kısmı bir kenara, son zamanlarda cüneyt'in milliyetçi damarı çok ağır basmaya başladı, farkında mısınız?

sürekli bir arkadan "ver mehteri" modu var.
    iyi ya da kötü demiyorum. yaş ilerledikçe vatan millet sevgisi mi artıyor nedir anlamadım?

edit: evet, yurd dışında uzun süre kalmanın etkisi olduğu kuvvetle muhtemel.