• cüneyt özdemir denilen, sitede büyümüş uzun şortlu basketbol toplu beyaz türk'ün, bu ülke için yıllarıyla faşizme meydan okumuş, bedel ödemiş, hapis yatmış ahmet şık'a yaptığı hakaret mide bulandırıcı.

https://twitter.com/…us/1273030216613494785/photo/1
  • cüneyt özdemir’in malum kişiyi itin götüne sokup sokup çıkardığı münakaşa
  • cücü'nün ağlaması. sen busun la.

aglama cücü. hahshshshs
  • her yerde bize ambargo var televizyonlara çıkamıyoruz diye ağlıyorsunuz. milyonlar izlenen bir kanala gelin çıkın derdinizi anlatın diye davet ediliyor fakat meşgulüz çıkamıyoruz diye ayak yapıyorsunuz..üstüne birde sizi yayına davet eden adama sataşıyorsunuz.adamın kişiliği ne olursa olsun sizi bu dönemde yayına davet edecek cesareti göstermiş sizin yaptığınıza bakın.insan biraz vefalı olur.
  • adam, "ana akım medya artığı" diye hakaret ediyor ama ben kendisinin o hakaret kadar bile olabildiği bir zaman dilimi hatırlamıyorum.
  • cüneyt abiciğim halkadan geçirmişsin adama tebrikler!
  • cüneyt özdemir'in ahmet şık karşısında adım adım nedim şenerleşmesi..

edit: tahir elçi'nin hedefe konularak ölüme gitmesine sebep olan soruyu nedim şener'in yönlendirmesiyle garo paylan'a arka arkaya üç kez soran cüneyt özdemir, senin hiç mi yüzün kızarmaz yahu.
  • (bkz: cücü)

biraz türkiye'de gazeteciliğin geçmişini biliyorsanız, cücü'nün uzun vadede karlı çıkacağını görürsünüz. aynı kalıbın bir diğer örneği olan ahmet hakan'ın akplilerden dayak yediğini ve şimdiki "çizgi"sini akılda tutalım hep.

ya bürokraside yer kapmış aşağılık örgütlerle uğraşıp, hapis yatarsınız, kendi ülkenizde barındırmazlar; ya da cücü gibi bir muhalefet olursunuz.

bakın, akmhp iktidarının defedilmesi için dua eden yüzde 50'lik kesim bunu göremiyor, görmüyor. yani sistem karşıtı değil bu kitle. devir değişsin "bizimkiler" yönetsin istiyorlar. o yüzden de, sisteme entegre olan ne kadar kene varsa gün geliyor, büyük tv kanallarına, gazetelere baş yönetici oluyorlar.
  • sen kimmm ahmet şık'ı eleştirmek kim cücü? senin aşık atacağın tipler şeyma subaşıgiller. sen ancak günaşırı gündem olma çabalarınla bize ekşi'de malzeme olursun. bu hayatta onurlu bir çizgin olmadan asla o çok istediğin gazeteci sıfatını hak edemeyeceksin. ayrıca hikayesini anlattığın konyalı robotlar bile senden daha yüreklidir bilesin. naçizane tavsiyem; ülkene gel etli ekmek sat onurlu yaşa. eminim bu şekilde daha çok saygı göreceksin.
  • ahmet şık cüneyt'i güldüğü için eleştirmiş. hani gülmek devrimci bir eylemdi. cüneyt gülünce karşı devrim mi oldu. bu adam her yayınında gülmüyor mu? olura da gülüyor olmaza da. güldüğü için sayfalarca yazılmadı mı? övgüler küfürler sıralanmadı mı?

neyse sonuç olarak ahmet şık janti bir abimizdir, böyle ucuz eleştiri yapmasını yakıştıramadım. yakında öpüşür barışırlar.
hesabın var mı? giriş yap