şükela:  tümü | bugün
  • ön edit:ulan adam video çekip koymuş diyoruz linkini de verdik ama hesabı kapamış sapık. savunanlar da "başkası açmıştır hesabı" diyor. he başkası açmış videodaki "43 yaşındayım eskişehirdeyim beklerim" diyen adam da dublör zaten.
    ------------------
    muammer çiftçi adlı yürek yemiş evli adamdır.

bir zahmet bunu retweetleyelim de yenge hanım görsün bunu kapı önüne koysun.

ekran görüntüsü.

evet, toplum olarak iyice zıvanadan çıktık.
    allah islah etsin.

edit: elit beyefendinin(!) doblosu da varmış.
    https://pbs.twimg.com/media/dorvdoyw0ac410f.jpg

edit2: profil sahte falan değil. adam kendi videolarını da koymuş. tam bir sapık.
    https://twitter.com/…ti6/status/1053251065989263360
    lan böyle sapıkları mı savunuyorsunuz. adam resmen milletin karısına kızına iş atıyor. ne gizliliği, ne saygısı amk?
  • eşimden gizliyim ne lan mk:))
  • toplum olarak iyice zıvanadan çıktık evet. bu kadar boş bir olayı ekşisözlükten yaymaya çalışacak kadar zıvanadan çıktık.

twitter bilmeyen yenge hanım ekşiye girip öğrenir gerçekten bunu...
  • ilk başlığı açanı sikmesini istediğim adamdır. ne sikime ifşa ediyorsunuz elin adamını. aynı şeyi babana yapsınlar emi.*

edit: adam zaten ifşa olmuş diye mesajlar geliyor. sözlük ifşa bakımından adamın twitter ortamından bin kat daha etkili.
  • eşinden gizli gerizekalı
  • aşağıdaki yorum güldürmüştür:

(bkz: taburede oturuyorsun ne eliti lan)
  • muharrem ince'nin şiirini akla getirmiştir

"öp beni, kocasını tanımadığım kadın
    seni görünce şaha kalkar atım
    kocan gidince, dön arkanı ses çıkarma sakın
    ver son kez nasılsa cehennem çok yakın"

edit: gerçekten muharrem ince'nin mi? değil tabii ki. şiir gündeminin yoğun olduğu seçim döneminden kalan bir goygoy.
  • her ne olursa olsun ifşa edilmemesi gerekir. twitter'a yazmış evet ama belki fake isim, üyelik, farklı bir grup.

ahlak anlayışınızla bazı şeyleri karıştırmamak lazım.

edit: bazıları tepki göstermiş. bir düşünelim. beni sevmeyen birisi, benim internetteki ulaşabileceği fotoğraflarımı ya da ailemden birisine aynı örnek, örnek babamın fotoğraflarını bulup bir hesap açıyor. adı ahmet yılmaz olsun. ahmet yıldız diye açıyor sanki kendisi fake açmış gibi.

sonra önüne gelen tüm abaza, +18 gruplarına bu tarz yorumlar atıyor fotoğraf bırakarak. sen bunu oradan görüp alıp yayıyorsun. sonra bir bakıyorum tüm yıl boyunca internette benim fotoğraflarım ya da çok yakın olduğum bir insanın fotoğrafları çarşaf çarşaf yayılıyor. bu saatten sonra kime neyi açıklayacaksın? istediğin kadar inkar et, ben değildim de. seni tanıyan, arada bir yolda görenden tut eş dost akrabaya kadar herkesin gözünde şerefsiz bir adamsın.

şimdi burada suç kimde? bu şerefsizliği yapmış olan da mı(kim olduğunu büyük ihtimal hiçbir zaman bilemeyiz) yoksa burada çarşaf çarşaf dalga geçtiğini sanan ifşacı sığırlarda mı?

bu olay o tarz bir olay mı? hayır bilmiyorum. ama daha önce bu tarz birkaç olayı gördüğüm için her ihtimali değerlendirmek lazım. bu yüzden hem internet ortamında hem de ülke kanunlarında "ifşa" ile ilgili çok sıkı maddeler var. aptalca davranıyorsunuz. incisözlük veya facebook/instagramdaki salak ergen gruplarından farkı kalmadı burasının.