şükela:  tümü | bugün
  • çayı monitörün ortasına püskürtmeme vesile olmuş olaydır. puahahaha biraz da burda gülmeye devam edeyim ahahaha.

aktroll denen sahtekarların ve bu sahtekarların botlar vesilesiyle bir süredir hem türkiye hem de dünya gündeminin birinci sırasında tutuğu #weloveerdoğan hashtag'i bir anda gündemden yok oldu.

ulan bari orada sahtekarlık yapmasaydınız be! bari orada yapmasaydınız! bir de "twitter erdoğan'ı sansürledi", "erdoğan'ı hazmedemediler" diye yine bir mağduriyet çıkarma peşindesiniz. rezilsiniz!

edit:

cem küçük'ten gelsin ahahaha.
    fatih tezcan ahahsdhsadh
    ersin düzen yine buralarda
    serkan inci sen bari site işlerinden anlayan adamsın. pardon adamsın dedim ahaha
  • yarın "eeeeeyyyy twitter yönetimi" diye zırlatacağı için jack'e çok kızıyorum.
  • gotumle guldugum olay. bir taneside gelmiş twitter başlığında ağlıyordu "abi bizim hashtag'imizi sansürlediler :(" diye.

umarim hizlica yok olup, bitersiniz.
  • bence twitter'i boykot etmenin vakti coktan gelmisti. bu hashtag'i ekleyen kim varsa hesabini uzunca bir sure askiya almali ve twitter'a hakettigi tepkiyi demokratik yoldan gostermeli.
  • takip etmedim, bilmiyorum, ama doğruysa baya komik.
  • yerine #turkishdictatorinusa gelmiş. ulan ne acayip ülkeyiz.
  • hashı kullanan hesapların çoğu fake olduğundan doğaldır. twitter da tonla ak troll hesabı görebilirsiniz ama gerçek isim soyisimle çok zor. akıllıdır benim vatandaşım gün gelip devranın döneceğini bilir.
  • dış mihrakların maşası haline gelmiş olan sosyal medya platformları türkiye'nin dört bir yanında toplumsal huzuru ve ekonomik istikrarı hedef almaya başladı.

"şok şok şok... twitter gündeminden #weloveerdoğan hashtag'ini kaldıran ceo tanıdık çıktı."

(bkz: omid kordestani)

omid kordestani biliyorsunuz ve afedersiniz kürt. kendisi gençliğinde pensilvanya'da fetullah yurtarında yetişmiş bir cemaatçi. biliyorsunuz fetö ve fbi beraber çalışıyorlar. fbi'yında omid kordestani'yi kendisinin 12 tweeti var iken, zamanında bülent arınç torpiliyle twitter'ın başına ceo atadığını amerika'da herkes biliyor. kendisi ayrıca afedersiniz kürt bir fetöcü ve dolayısıyla pyg, hpg ve lpg üyesi. ergenekon davasında da genelkurmay başkanı ilker başbuğ ile ilişkileri ve türkiye'ye karşı sosyal medyada organize edilecek bir darbe senaryosunda da adı geçtiği iddia edilmişti. ayrıca amerika'da harvard üniversitesine girmek için öss sınav sorularını çaldığı da iddia edildiğini tüm ümmet biliyor.

bu işin bir ucu da yugoslavya'daki otpor. gezi eylemcilerine 200 tl dağıttıkları gibi twitter kullanıcılarına da erdoğan karşıtı her tweet için 0.25usd veriyorlar.

dış mihrakların türkiye üzerinde oynadığı oyunlar bunlar. korkmuyoruz. bu millet arkamızda oldukça, bu ümmet arkamızda oldukça da korkmayacağız.
  • kampanyayı yapanların mal olmasından kaynaklanıyor, zaten çok kişinin katılım yaptığı tage gidip hayvan gibi rt & mention & tt kampanyası satın alırsan er ya da geç spam yer indirilirsin. bunun pek erdoğan ile alakası yok, hile yapmakla alakası var.