• twitter'dan esinlenmiş tuzlu kraker. *

sloganı da: at bir twitto takipçin çok olsun
  • şu ara kanallarda dönen reklamlarının görüntüsünde adını tam koyamadığım bir sorun var, görüntü oranı mı, saniye başına kare oranı mı, format mı bilemiyorum ama var bir şey.
  • sloganıyla reklamcılıkta nasıl da yaratıcı olduğumuzu kanıtlamışız.bir pompomgiller değil elbette.
  • albeni diye çikolata ismi varsa bu da yadırganmamalı. ha isim okey sallandı uyduruldu. ama sırf bir reklam yapılacak diye o isim konur mu allasen ya. bir sonraki reklamda da mı takipçi üzerinden gideceksin. o zaman 3-5 sene sonra twitterın kaderine bel bağlıyorsun. demekki markanı da o kadar önemsiyorsun. belki de ileride yonja, netlog, blogspot gibi bakılacak bu siteye...

günü kurtarmak için çıkarılan ürün. önce başlığı, bulup sonra marka adını yazmışlar.
  • himalaya tuzlusuna pek ısınamadığım abur cubur.
    enteresan da bir kokusu var.
  • tuzunu azaltmaları gereken kraker. zira tuzunu ayıklayarak yedik.
  • piyasaya çok kötü bir reklamla girmiş hede. almam.
  • bien marka ürünleri de üreten şimşek gıda tarafından üretilen kraker. daha denemedim ama reklam ve marka seçiminden pek de beklenen etkiyi veremeyecek gibi gözüküyor.
  • reklamında ürünün yapım aşamasını gösterirken kullandıkları ham madde tahta çıta lan. hatta üstündeki peynirler de talaş. marangoza mı yaptırdınız o kısmı anlamadım ki?

http://www.youtube.com/watch?v=zachizw-k3q#t=23
  • guclu bir sermaye var arkasinda. ben uzun zamandir bu kadar reklamla piyasaya giren bir urun hatirlamiyorum. her yerde var reklami; her dakika reklamlari donuyor tvlerde, afisleri erdogan'inkiyle yarisacak kadar cok.

gozumuze gozumuze sokuyorlar, yer gok twitto amk. hal boyle olunca bir iticilik hali tezahur etti. bir anda piyasayi ele gecirelim dusuncesiyle reklami abartilar ama bence ters tepecek. benim gibi inat degil mi lan, almiyorum amk diyen bir suru insan olmustur. hatta o kadar itici hale geldi ki batsin istiyorum la firma.
    bu kadar hirs iyi degil yahu.
hesabın var mı? giriş yap