• geçenlerde elime ulaşan, sonra bahsini sözlükte etmekle etmemek arasında çok gidip geldiğim gereksiz çalışma.

  ve neden yüzlerce "two girls one cup'ı izleyenlerin görüntüleri" temalı video da çekilmiş anlamış değilim. hepiniz iğrençsiniz..
 • hasta bir zihniyetin ürünü olan video. merak edenler için şöyle bir şeydir:

  --- spoiler ---
  ortada 2 kız vardır, biri bir kaba sıçar. sonra her ikisi de bu boku yemeye başlarlar, ağızları bokla doluyken french kiss yaparlar. daha sonra aynı kaba kusup onu da tüketmeye niyetlenirler. video her ikisinin de birbirlerinin ağızlarına kusmasıyla sona erer.
  --- spoiler ---

  evet şaka gibi olsa da videonun içeriği aynen böyledir, hala izlemek isteyen ve midesine güvenen varsa http://www.2girls1cup.com/ adresinden ya da http://www.flurl.com/…m/www_2girls1cup_com_u_283058 adresinden videoyu izleyebilir.

  bu entrynin yazarı oluşabilecek travmalar için sorumluluk kabul etmemektedir.
 • asil olayi yutub'da videoyu izleyenlerin verdigi tepkilerdir, bu tepkilerle bir cok scat video arasindan siyrilmistir. ve fekat belirtmek istiyorum ki bu tip scat videolarda gordugunuz sey cogu kereler kaka falan degildir. bakin, kaka yenmiyor, bok tuketilmiyor demiyorum. bu boku yiyen seven cinsel hayatinda isteyen vardir, zevk meselesidir, bir sey diyemeyiz, bize de bok yemek duser.

  sadece sunu diyorum: bu videolarda bok yenmek zorunda degil. yenmemesinin kimi sebepleri, yiyormus gibi yapmanin yontemleri var. olay su sekil oluyor, once cekim oncesi lavmanla bosaltim sistemi temizleniyor (ki bunun atm turevi sslerden once yaygin olarak uygulanan bir pratik oldugunu bugun bilmeyen yoktur sanirim), bu kanallar ve cidarlar dezenkefte ediliyor, en sonunda, bildigin kakaolu kek harci, cookie dough, vesaire rektal olarak pompalaniyor. bu sayede cekim sicacak kisinin gotunun keyfine degil, cekim akis suresine uygun olarak cekilebiliyor, "bok yiyen" taraflar olasi bulasici hastalik tehlikesinden mumkun mertebe yirtmis, sigorta avukat sorunu onlenmis oluyor, sahneleri cekecek ve oynayacak kisi bulmak kolaylasiyor.

  bu bilgilerle goruntuleri izlerseniz goruntuler sizi o kadar rahatsiz etmeyebilir, dezenfekte bir konteynerdan cikan bir kek harcini yiyorlardir diyerek bir nebze rahatlayabilirsiniz. "ay igrenc insanlar nasil boyle bir seyi yapabiliyorlar aklim almiyor"lar icin iki kisinin rizasiyla yaptigi bir eylemden ziyade zorla yapilmisina yonlendirmek isterim. o halde 80'lerden bir mustafa kamil zorti klasigi geliyor:

  (bkz: diyarbakir cezaevi)
  (bkz: yesilyurt)
  (bkz: five generals one coup)
 • hanım kızımızın rektal içeriğini ritmik barsak hareketleri ile fizyolojik bir şekilde değil de, anüsünden dışarıya pörtlercesine fırlattığı gözönüne alınınca hazırlanmış bir mizansen olduğu besbelli olan modern zaman sapkınlığı.