şükela:  tümü | bugün
  • hayatımın oyunlarından biri olan theme hospital‘ın ruhani devam oyunu. akşam akşam heyecanlandırdı şerefsizler.

aynı mizah anlayışını korumaları daha da çok sevindirdi.

web sitesi
  • duyurulmasıyla insanı küçük emrah dinlemeye gark eden oyun.

haydi şiiiimdi gel kollarına al beniiii.
  • buralar yakinda dolacak ve bu oyun cogu aniyi tekrar canlandiracak. q3 gibi yayinlanacagini tahmin ediyorum.

edit #1: cikis tarihi agustos 29 olarak duyuruldu, fiyatinin ortalama oyunlara gore dusuk olmasi beklentiyi sarsar gibi olsa da theme hospital oynayanlar icin cok gereksiz bir detay.
  • theme hospital günlerinin hatrına satın alıp oynacağım oyundur. tanıtımlardan gördüğüm kadarıyla theme hospital'daki mizah anlayışı ve karakterlerin sevimliliğini gördüğüm oyundur. e hadi gel bakalım bekliyoruz merakla

30 ağustos 2018'i beklemece...
  • theme hospital'ı ne kadar sevsem de 125 lirayı indie bir oyuna veremeyeceğim için indirim dönemini beklediğim oyun. bu arada oyun steam'de ön siparişe açılmış.
  • efsane oyun theme hospitalın yeni versiyonu. ınanilmaz keyifli bir oyundu daha iyi grafiklerle yine oynanilasi ama indirime girdiginde almak lazim.
  • şimdiye kadar bir çok theme hospital klonu çıktı ancak bu biraz farklı. bu oyunu geliştiren ekipte eski bullfrog çalışanları ve hatta theme hospital'ın tasarımcısı mark webley de var. sabırsızlıkla bekliyorum.

umarım ortaya hospital royale çıkmaz.*
  • kusura bakmayın da herhangi bir oyuna 100 tl den fazla vermek bana doğru gelmiyor.
    125 tl ne lan?
  • 30 ağustos'ta (yarın) erken erişime açılacak oyun.. ulan theme hospital zaten 30 mb'di. erken erişime açıp bir de 125 lira istemek ne mantıktır..

bu arada ön sipari ile 112,5 oluyormuş.. tam komedi.

edit: erken erişim değilmiş, erişime açılıyormuş.
  • bugün itibariyle erişime açılmış oyundur. 3 bölüm geçmiş olarak izlenimim: bu sefer güldürmedi. bilmiyorum ya ben yaşlanmışım, içim geçmiş ya da theme hospital'dan sonra oynanış ve espriler biraz bayat kalmış. ne bileyim kendini elvis zanneden hastalar, kafa balon gibi şişmiş hastaları zamanında komik bulurdum. şimdi onun yerine kendini palyaço zannedenler, kafası tencere/tavanın içine sıkışmış hastalar var. devam edelim birkaç bölüm daha, belki bu kez güldürür.