şükela:  tümü | bugün
 • los angeles'lı rapper. dj mustard ile başarılı hit'lere imza atmış ve wiz khalifa'nın taylor gang ekibine bağlı bir kardeşimizdir. gençliğinde müzik ve prodüksiyon eğitimi almış olması ve de nakaratlardaki başarılı performansı ile dikkat çekmektedir. severiz.
 • (bkz: blasé)
 • dün ot içerken canlı yayın yapan rapper, çok ilginç bir abimiz gerçekten.

  ahan da video
 • free tc albümünü çok başarılı bulduğum rapper.
 • piyasadakilerden en büyük farkı şu sıralar gereksiz derecede fazla temsilcisi olan mumble rap'e girmemiş olmasıdır. bu yönden saygımı kazanmıştır, zaten yeteneği de var köftenin. ses desen otla da birleşince ilgi çekici bir hal alıyor. tarzına zaten kimse bir şey diyemez, hatta the weeknd'in eski saçını kesin bu adamın berberi yapmıştır.

  or nah, paranoid, drop that kitty gibi bilindiklerden ziyade saved, you and your friends gibi parçalarının da gideri vardır. zaten birkaç başarılı projede yer alıp gümbür gümbür gelmeye başladı, devamı da gelecektir.
 • ty dolla 'nın bulunduğu parça bir şekilde kendine hayran bırakıyor
 • wiz khalifa nın elinden tuttuğu, ilk elle tutulur parçası olan irie ile tanıdığım, tarz ve ses konusunda iddalı tayor gang üyesi rap müzik sanatçısı. kendi albümlerindeki başarılarının aksine yaptığı feat ler ile de kendini inanılmaz derece gösteren rastaları kocaman rapper.

  fifth harmony, zara larson, babe rexha gibi isimlerle yaptığı feat lerde kendini ön plana çıkarmıştır. kazandığı popülariteden sonra taylor gang e olan bağlılığından vazgeçmemiş olması, sosyal medyada ve parçalarında hala iddaalı bir şekilde gang i temsil ettiğini vurgulaması da onu çok sevmemizin bir diğer sebeplerinden bir tanesidir.

  spotify season adlı organizasyonda live konusunda da başarılı olduğunu gösteren dolla sign ın özünü kaybetmeden yoluna devam etmesi onun en çok sevilme özelliklerinden bir tanesidir.

  potansiyel olarak uzi vert , lil yachty yolunda gidecek diye çok korkmuştum ama yukarıda da bir arkadaşın bahsettiği gibi yolunu kaybetmedi ve korktuğumuz başımıza gelmedi. kendi çizgisinde başarılı, inanılmaz bir ses, moda ikonu ve zenci olmasına rağmen yeşil gözlüdür.
 • lil wayne ile yaptığı love u better şarkısı yine tereyağı gibi akıyor resmen. inanılmaz bir prodüksiyon ve ses.

  ty dolla sign - love u better
 • beach house 3 albümü bir kaç gün önce çıkmış rapper.

  damian marley ile işbirliği yapabilmişse bu adam olmuş demektir ki damian marley dediğimiz adam piyasadaki en gelenekçi sanatçılardan bir tanesidir. so am ı

  aynı şekilde stare parçasında ona wiz khalifa ve pharrell williams eşlik etmiştir.

  kesinlikle güzel enerji yayan pozitif bir albüm olmuştur. ty dolla nın sesi zaten sadece rap camiasında değil genel olarak tüm müzik endüstrisince beğenilen nadide seslerdendir. başarılarının devamını diliyorum.

  (bkz: taylor gang) or die !
 • sözlük de dahil olmak üzere her yerde sürekli rapper diye bahsedilen adam. kulaklarımdan şüphe ettim artık. tamam yaptığı müzik türü dolasıyla rap yapmaya çok yakın bir vokal stili var, son yıllarda rapper kelimesinin içeriği de hayli genişledi; ama genel olarak baktığımızda albümlerinin büyük kısmında baya baya melodik bir şekilde şarkı söylüyor lan bu adam. dayanamadım araştırdım sskjdks; kendi bile şikayetçiymiş bu durumdan. rahatladım resmen; o da rapper olarak anılmak istemiyormuş, artık onun yalancısıyım.*

  neyse rapçi midir değil midir onu kenara bırakırsak free tc ve beach house 3 isimli iki tane taş gibi albüme sahiptir. rap sevmeyenler de bir şans verebilir bence kendisine.

hesabın var mı? giriş yap