şükela:  tümü | bugün
  • twenty one pilots vokalisti, tipiyle sesiyle şeker gibi adam.
  • "blurryface" olarak karakterize ettiği güvensizlikleri, kendisine boğulma hissi verdiği ve ellerini de kontrolü dışına çıkardığını düşündüğü için blurryface albümünde yer alan kliplerde ve bu kapsamdaki konserlerde elleri ve boynunu kömürle siyaha boyayan twenty one pilots vokalisti. elleri ve boynunu siyaha boyayarak blurryface karakterine daha iyi girdiğini, bu nedenle böyle bir konsept yarattığını söylemektedir röportajlarda. vokalliği ise kesinlikle muhteşemdir.

edit: bu adamın sesini aşırı derecede zach braff'a benzetmekteyim. evet o bir şarkıcı değil ama sanki o söylüyormuş gibi geliyor.
  • yakın zamanda bu kadar samimi ve hayranlarını bu kadar sevip sayan bir müzisyen tanımadım.
    oldukça yetenekli ve yaratıcı söz yazarı aynı zamanda.
    seviliyorsun tyler.

edit: punk ve benzeri tarzda çalışan müzik grupları her ne kadar sosyal baskıya ve sebep olduğu mental sorunlara değinmeye çalıştıysa da, yaşadıklarını bu kadar dürüst ve egosuz anlatabilen azdır bence.
  • sesi efsane olan ama sadece muzik yapmayi sevdigi icin belirli bir kitleye hitap etmeyi hedef alan super muzisyen
  • kendileri ile (bkz: suicide squad) aracılığı ile tanıştım.

twenty one pilots'a ayrı bu adama ayrı bayılıyorum.

şarkılarını dinlerken istemsiz dans etmeye meyil ediyorum.
    enerjisi harika!

ride, heathens, stressed out hepsi çok hoş.
  • dünyanın en şeker adamı. yeni aşkım. yan bakanı pıçaklarım.
  • müzikal anlamda sürekli kendini geliştirdiğini gözlemlediğim vokalist.
    bir ara ukulelesini alıp şarkılarını tatlı tatlı söylüyordu. şimdilerde ekipmanı geliştirmiş müzik dehası gibi takılmakta. yine de sanırım ukuleleli performanslarını ayrı bir beğeniyorum.
  • lisedeki halime benzeyen adam.
    ama ben şişmanladım o aynı kalmış tek fark bu, zira yaşı bana yakın.