şükela:  tümü | bugün
 • sportando'ya göre beşiktaş integral forex'in yeni transferi.

  http://www.draftexpress.com/…ler-stone-21730/stats/

  edit : adettendir.
 • 4 numara oynayan 2 metre boylu çaylak.çaylak oyuncu alınıyorsa da şu sıralamada üstlerde gösterilip de draft edilmeyenlere yönelinmeliydi.

  http://www.draftexpress.com/rankings/ncaa-seniors/

  ahmet kandemir geçen yılki tercihlerinden ve şimdiki stone tercihinden anlaşıldığı gibi konferansa, takıma hiç bakmadan sadece oyuncunun istatistiklerine göre seçim yapıyor.

  bu sıralamada 7. sırada gösterilen ama şaşırtıcı bir şekilde draft edilmeyen patric young gibi bi çaylak mevcut.aynı sıralamada stone 53. sırada gösteriliyor.geçen yıl iverson ve broekhoff da bu civardaydı.foster ise 95 civarındaydı düşünün istatisliğin ne derece doğru sonuçlar verdiğini.

  ben stone'un sadece istatistik üzerinden alındığını düşünmüyorum. sadece kandemir olsa evet ama yiğiter uluğ'un da bir ncaa dökümanı olduğunu düşünüyorum. iverson kullanılamayan bir oyuncuydu -ki halen bu tarz bir oyuncuya ihtiyacımız var keşke devam edilebilirliği olsa- bunun sebebi de kandemir bu da çok net. ben yapılan yabancı transferlerinin yiğiter uluğ temelli olduğunu düşünüyorum. ancak kimi alırsak alalım bu oyuncular kandemir basketbolundan geçeceklerinden kendileri çalışarak üzerine koyabilirlerse ne güzel. koyamazlarsa iverson gibi kötü oyuncu damgası yedikleriyle kalırlar.
 • resmen beşiktaşlıdır.
 • denizli basket'e kiralanmış.