şükela:  tümü | bugün
 • bu sezon kurduğu kadroyla yıldız manyağı olan north carolina'nın pivotu.
  zeller için müthiş potansiyel deniyor en klişesinden. iyi bir ribaund yeteneği var.
  özellikle de hücum ribauntlarında çok gayretli ve bir beyaza göre atletik bir uzun.
  ancak kendine fazla güvenebiliyor bu 2.12'lik sırık ve salak salak top kayıpları, gereksiz zorlamalarda bulunuyor.
  indiana pacers uzunu tyler hansbrough'nun ncaa günlerini az buçuk andıracak gibi. az buçuk diyorum çünkü dünya oyuncu var yanında ve henzboro kadar iyi bir skor gücü yok.

  mart 12 edit: skor gücü hansbrough'dan düşük ifadesini kullandığım adam sweet sixteen'de 20 sayı 22 ribaund yaptı. yakında okkalı bir edit gelecek buraya.
 • şuan devam eden ohio bobcats maçının ilk yarısını 11 sayı, 5'i hücum 10 ribaund, 3 blok ile kapattı. şimdilik sahadaki diğer oyunculara oranla çok daha olgun bir oyunu olduğunu söylemek mümkün.

  bu arada bunu söylerken ohio'nun toplam ribaund sayısının 15 olduğunu da belirteyim.

  edit: aslan parçası, uzatmaya giden maçı 20 sayı 23 ribaund 5 blok ile bitirdi. sayesinde kuponum zor da olsa son maça taşındı.
 • bunun bir de kardesi var cody zeller diye. sanirim kardesi agabeyinden daha iyi bir oyuncu, herkes tyler'dan mevzu acilinca cody'den bahsediyor.

  2.13'lik 1990 dogumlu bu arkadas 2012 draftinda dallas tarafindan 17. siradan secildi.

  ehehe editi: dakikasinda draft haklari karsilasiginda cavs'a takas oldu.
 • boston'da surekli olarak sans bulursa kendini gelistirebilicek gibi gorunuyor. 5 aralik'daki celtics-lakers macinda 24 sayi (10/11 sut, 4/4 serbest atis), 14 rebound ile kariyer macini oynadi.
 • boston celtics'te izlediğim en kötü pivot olmasına rağmen bu geceki lakers maçında kendisini aşmış oğlan. lakers'ın boyalı alan savunması o kadar kötüydü ki bir de üstüne rondo'nun katkısı da eklenince şu istatistiği yapması kaçınılmaz oldu.
 • boston celtics tarafından serbest bırakılan kereste. geçen sene aldığı 8 milyonu ona verecek takım yok şu an.