• kafa yaptığı iddia ediliyor. hayretler içerisindeyim. n'apıyorsunuz? burundan falan mı çekiyorsunuz anlamadım ki ben. suyla içeceksin evladım. normal su.
  • beni en çok çeken sıcak suyu dökerken yaptığı dalga... köpürmesi...

evet, sezonu açtım ben de. :(
  • eksi sozluk'te basligini okursaniz bu seyin, burasinin kutsal bilgi kaynagi'ndan yalan yanlis sagdan soldan duyulan her seyin yazildigi bir medyum haline geldigini ve bunun her gecen yil daha da kotuye gittigini, kiytirik forumlar seviyesine yakinsandigini gorursunuz.

hayir sozlukten bir wikipedia ciddiyeti, dogruluk hassasligi beklemiyorum. ama okudugunuz "bilgi"nin %90'i yalan yanlis ozensiz ve sokak kalitesinde olunca, niye okuyalim ki? ve hayir, subjektif duygu dusunceden bahsetmiyorum, bariz elinin altinda olan google'a bile danismadan ortaya atilan sozde "veri"lerden bahsediyorum.

bakalim:

tylol hot avrupa'da yasaklanmis. tylol hot amerika'da yasaklanmis. tylol hot bagirsaklarin/bobregin/karacigerin/akcigerlerin/kalbin "ele alinmasina" sebep oluyormus. tylol hot kanser yapiyormus. tylol hot beyin hucrelerinin bir tarafina koyuyormus. tylol hot placebo'ymus.

yahu bu iddialarin her birinin asilsiz oldugunu, ya da tylol hot'a ozel olmadigini (hangi ilac karaciger dostudur?) ogrenmek icin bir google aramasi yapmaniz yeterli. hangi iddia guvenilir bir kaynaktan aktarilmis, hic goruyor musunuz? "bizim yengeoglu doktor o dedi yeminlen" kredibilitesinde her sey, ya da "icq bu mesaji 30 kisiye fwdlamazsan parali olacak!!!" guvenilirliginde.

bu durumda "bilgi" almak icin eksi sozluk okumanin hicbir manasi kalmiyor. fikir alisverisleri de tuttugu takimin partinin ideolojinin kahve agizli propagandasina donustuyse, herkes birbirini kucumseme yerme dalga gecme derdindeyse, tekrar soruyorum ne kaldi ki burada? bazen guzel youtube linkleri oluyor filan, o kaldi...

tylol hot benim isyanimdi. 11 yildir buralardayim. cekme gitme vakti muhtemelen yakin.
  • sıcak suyun içine limon sıkıp kesme şeker attıktan sonra :parasetamol , klorfeniramin maleat, psödoefedrin hcl maddelerini eser miktarda ilave ederseneniz aynı etkiyi alabilirsiniz.
  • o kadar uyutucu etkisi bulunmasına rağmen içinde psödoefedrin hcl bulunduğu için sporcular için doping sayılıyormuş. erzurum 2011 kış oyunlarında grip olan bir italyan sporcuya tavsiye etmiştim bunu, allahtan önce takım doktoruna göstermişim de bir skandal yaşanmadı. yoksa az kalsın turnuvaya damga vuruyordum. *
  • medikal oralet.
  • şu ana kadar bu isimde bir underground rock grubunun çıkmamış, barışarock'u, taksim'i, üni. festivallerini ve sairi yıkıp geçirmemiş, şarkı sözlerini de bu başlık altına döşettirmemiş olması ve buna bağlı olarak da ilaç hakkında 9 sayfalık kemiksiz bilgiye ulaşılabilmiş olması şüphesiz ki mucizelerden bir mucizedir.
  • bir paketiyle 23 saat uyuduğumu keşfettiğimden beri, kadehte tükettiğim ilaç. loş mum ışığında, gözler hazır sulanmış, misss
  • aşağıdaki diyaloga sebebiyet vermiş mucizevi ilaç:

x: duyduğuma göre tylol hot çok zararlıymış
    b: evet.. artık sadece hasta olduğumda içiyorum
    x: ??!!??
  • ankara'da hasta olduğum bir dönemde bu ilaçtan almıştım.daha önce hiç içmemiştim.arkadaşın teki çantasından çıkarıp"bak bunu iç iyi gelir" diyerek verdi.vermez olaydı.içtikten sonra akşam 9 gibi ankaraya bindim ve çok değil 10 dk sonra uyuyup kalmışım.ankarayda defalarca aşti kızılay arası mekik dokumuşum.gece 12 de kapanacağı sırada temizlik görevlisi uyandırdı.nerde olduğumu bir an kestiremedim.bu kadar tatlı bir uyku olamaz ama.telefon çekmediği için arkadaşlar merak etmiş haliyle.bunu anlatınca bi taraflarıyla güldüler tabi.ilk ve son içişimdi bu ilacımsıyı.
hesabın var mı? giriş yap