• poşet dıştaki koruyucu görevi taşıyan maddedir
    tylolhot ise içindeki tozdur, soğuk algınlarına iyi gelir.
    ikisi tamamen farklı şeylerdir, karıştırmayınız.
  • etrafta temiz kasik catal bicak bulunmadiginda veya mutfaga tekrar gitmeye üşenildiğinde vukuu bulan hadisedir.. tarifi: tylolhot u yirtmacindan ayiyip icini sicak suya boca ettikten sonra posetini uzunlamasina ikiye katlayip bardaga daldiriyorsunuz, bi güzel karistiriyorsunuz.. tembellik namina işlevsel olan bu püf, son zamanlarda seker gibi kavanoz icinde satilan tylolhot paketini almak icin gelen mikroplu kişinin hapsirmasiyla üzerinde sere serpe uzanan virüsleriyle bambaşka tehlikelere yolverir bu da biline, akim derken bochum
  • görünce istemsizce tebessüm ettirmiş başlıktır. zamanında ben de yaptım bunu. gecenin bir yarısı okulun kütüphanesindeydim kaşık veya tahta/plastik çubuk yoktu. kahve otomatının kahvesi bitmiş, kahve yerine sıcak su veriyordu. poşetin yırtılan ince kısmını burmak suretiyle sertleştirip onunla karıştırmıştım.

bunu yapmış olan tek insan evladı olmadığımı da öğrenmiş oldum bu başlık sayesinde. 40 yıl düşünsem başlığını açmak aklıma gelmezdi.
  • hastanın ateşinin kritik seviyeyi çoktan geçtiğinin göstergesidir. acil doktora hatta tam teşekküllü bir hastaneye koşmanın zamanı çoktan gelmiş geçmektedir.
  • poset suda eriyen cinsten degilse bi boka yaramayan yontem. uzerinize afiyet az biraz usutmusum, gunun basliklarinda gorunce etkili, yeni bir yontem olduguna kanaat getirerek attim tylolhot'i poseti ile suyun icine, hala beklemekteyim tik yok...

(bkz: baslik okuyup uygulama meraki)
  • hakkaten sacma bir fiiliyat. sen tut ac poseti, tylol hot'in tozunu kul tablasina bosalt, poseti de suya at, hasta olmasam iq testine felan giricem o derece yani...
  • nescafe 3u bir arada ile de uygulanabilirligi olan bir eylemdir bu, hatta daha iyi sonuc verebilir, zira paket daha dardir, ikiye kivirinca cubuk gibi birsey oluyor bu yuzden, rahat rahat karistirabiliyorsunuz fincanin icinde.
  • ictikten 15 dakika sonra derin bir uykuya dalinacagindan pek de kafada soru isaretleri birakmayacak bir eylemdir.evet ben de yaptim,itiraf ediyorum.gene olsa gene yaparim durumuna göre.
  • kulaktan dolma bir bilgi ama ben bunu metal kaşığın tylol hot un içindeki etken maddelerden birinin etkisini düşürdüğü için yapıldığını biliyorum, tabiki araştırmadım şehir efsanesi de olabilir.
hesabın var mı? giriş yap