şükela:  tümü | bugün
 • priestess of the moon, order'inin en yaşlılarından biri, furion stormrage'in sevgilisi, illidan'ın platonik aşkı. ilk önce orc ve insanların ormanlarına gelişine düşmanca karşılık verdi fakat daha sonra medivh'in uyarısıyla onlarla işbirliği yapmayı kabul etti, son savaşta thrall ve jaina proudmoore ile omuz omuza savaştı.
 • sisters of elune tarikatının günümüzdeki lideri güzelliğiyle ikizkardeşler stormrageleri bile birbirine düşüren cesurluğu ve fedakarlığı ile tanınan ve aynı zamanda nightelflerin lideriçesi zamanında bu görev ona verildiğinde istememiş ancak mecbur kalmıştır ve bu görev pek çok kez hayatını tehlikeye atmıştır o yinede sevgili tanrıçası elune'un yardımıyla her işin altından zaferle çıkmıştır yeni ittifakın kalimdor lideri konumundadır

  yıllar sonra gelen edit :
  artık malfurion stormrage ile teldrassilde 10000 yıl sonra resmen evlenmiş olan karakter.
  (bkz: uzatmalı ilişki)
 • bu karı yüzünden yiğidim aslanım demon hunter'ım illidan yalan oldu.

  kendini feda edip neler neler yaptı illidan ama bu hatunun iki dudağının arasına bakan malfurion malı illidan'ı kovdu, o da gitti yaralı styla burning legion'la takılmaya başladı.

  zaten başımıza ne geliyorsa hatun milleti yüzünden geliyor amına koyim. eeeyyy tyrande !!! sen nehirlerde baygın şekilde sürüklenirken seni kim kurtardı !! senin lideri olduğun toplum daha fazla acı çekmesin diye felwood'da demonlarla kim kapıştı ? kim arthas'ın peşinden northrend'e gitti ?

  yazıklar olsun..
 • hearthstone'da malfurion ile druid oynarken karşıma priest hero'su olarak kendisi çıktı ve şuna benzer bir etkileşim oldu, replikleri her hero'ya standart olan diğerleri gibi değil de kendi aralarında denk geldiklerinde özel etkileşimleri varmış ne tatlı:

  https://www.youtube.com/watch?v=y7vqa-tv9sk
 • kardeşi kardeşe kırdırmıştır.