şükela:  tümü | bugün
  • yeni ufc welterweight şampiyonu.

eski şampiyon robbie lawler'ı ilk round'da nakavt etmeyi başardı ve ünvanı aldı. bundan sonraki yeni rakibi çok büyük ihtimalle stephen thompson olacak.
  • hayatinda yanlis giden her seyi irkina baglayan ve artik akli basinda zencilerin bile tasak gectigi " is it cause i'm black?" sendromundan muzdariptir. yok african american oldugum icin beni diger sampiyonlar kadar promote etmiyorlar yok bilmemne . kabak tadi vermistir.

ayrica bir de saygisiz pezevenk. su alemde coollugu efendiligi ile efsane olmus damian maia diye bir adam var. bjj'in temsil ettigi her degeri octagona yansitan nefis bir adam. gitmis onun macina laf yetistiriyor "bence masvidal ile maca cikmasi yanlis manlis diye" ya ne kadar sacma sapan laflar bunlar ya. sanane ? sanane dalyarak? ben sana soruyor muyum kimle maca cikiyorsun diye. gencsin atletiksin guclusun maia ile maca ciksan belki sen kazanirsin ama bence sictigi bok bile olamazsin. saygi kemerle gelen bir sey degil, kazanman gereken bir sey sende de onu kazanacak unsurlar yok.
  • kendine yapilan her kotu davranisin kendisi siyah oldugu icin yapildigini sanan ufc dovuscusu. hatta birkere youtube'da komik bi yorum gormustum "tyron 'the because i'm black' woodley" diye.
    (bkz: dwayne 'the rock' johnson)