şükela:  tümü | bugün
  • duke'ü ncaa'de şampiyonluğa götüren oyuncu oldu. okafor'un faul problemiyle ortadan kaybolduğu maçta, 15 dk kala 8 sayı geriye düşen takımını kendisi gibi birinci sınıf olan grayson allen ile birlikte taşıdı., müthiş zor şutlar soktu, 23 sayı attı, 7/7 ft ile.
    nitekim final four mvp'si oldu.
  • şaka gibi belki ama kendisi 96 doğumludur.
  • 2015 nba draftında 1. tur 24. sıradan cleveland cavaliers tarafından seçilmiştir, hakları 31. ve 36. sıra seçimleri karşılığında minnesota timberwolves takımına yollanmıştır.
  • 19s- 4r- 6a 'lik ortalamalarıyla las vegas'taki yaz ligi'nin mvp'si olan oyuncu
  • bu adami nba 2k serilerinde takim arkadasim olup yagmur gibi ucluk attigi icin mi seviyorum bilmiyorum ama hep bir sempati var icimde. sanki firsat verilse cok buyuk oyuncu olacakmis gibi hissediyorum. ama su an calistigi kocla, onunde de ricky rubio ve kris dunn varken isi cok zor.

hemen belirtelim, iki yillik nba tecrubesine ragmen bu arkadas henuz cok genc: 96 dogumlu. yani onunde gelisebilecegi birkac yil daha var. ve bence kris dunn'dan daha iyi bir noktada bitirecek kariyerini.
  • (bkz: #68956958) bu entry'i girdikten birkac gun sonra onu biraz acildi ve kris dunn'i jimmy butler takasinda gonderdiler. simdi ricky rubio'nun arkasinda hic olmazsa 10-15 dk sure bulabilir.