şükela:  tümü | bugün
  • sanırım oyunçeviri'den ayrılan bir grubun kurduğu pc oyunlarına yönelik türkçe yama ekibi. resident evil 0, kane and lynch gibi güzel yamaları ve devam eden batman origins gibi güzel çalışmaları var.

    http://www.u-crew.net/

    ancak bir süredir facebook sayfalarındaki olumsuz yorumlara üzülüp pembe yastıklarına sarılıp ağlamaktan pek çeviri yapamıyorlar gibi görünüyorlar, en azından sayfayı yöneten her kimse o. önerim facebook sayfasının yönetimini mental yönden güçlü birisine vermeleri, her olumlu yorumda çılgın gibi sevinip olumsuz yorumlar gördüğünde karadeniz'de gemileri batan saçma sapan insanlara değil. hatta mevcut yöneticiyi sayfadan engellesinler de görmesin adam, morali bozulup çeviriye ara vermesin.

    https://www.facebook.com/601364046732122 ()
    https://www.facebook.com/607057786162748 ()
  • 10 aydır batman arkham origins çevirisi yapıyorlar. facebook'tan bir keresinde kibar bir dille güncelleme işini ciddiye almalarını falan söylemiştim. adamlar ciddi ciddi güncellemeye gerek yok, çıkınca oynarsınız dedi. yok çıkınca oynamayacağım aq. gönül işi olarak yapıyorlar eyvallah ama kendilerine destek verenleri ciddiye almayıp geri kalanına da artistik yapıyorlar. bir kaç aydır sesleri de çıkmıyor. yakında sitelerine de girilmez, dağılır giderler. önceden de bir bok yapmamışlar zaten.