şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hadi arkadaşlar itiraf edin, uberden para aldığınızı bu kadar övmenin başka açıklaması olamaz, zira uber'in bazı şoförleri kısa mesafe beğenmiyor.
  *
 • aralarına katılmak istediğim yazar topluluğu.

  (bkz: başkanım beni al)
 • taksi şoförü sözlük yazarlarını belli etmiş başlık.
 • evet alıyorum. hatta miktarı söylesem hasetinden kafanı duvarlara vurursun.

  taksici ibnesinin hayvan taşır gibi müşteri taşıması, yağmurlu günde müşteri almaması, mesafeye göre müşteri seçmesi, mesafeyi beğenmeyince müşteriye leşşş bir surat ve muamele yapması, müşterinin yanında küfür etmesi, sigara içmesi, havaalanı bombalanırken yüzlerce dolar ücret istemesi, yeter yoruldum anasını sikeyim yaptıkları hayvanlıklar saymakla bitmiyor taksici pezevenklerin, bunların hepsi normal, bu kadar çok kişinin bu kadar memnun kaldığı bir hizmeti savunmak için para alması mı suç lan?

  şimdi bi de kendin milletin bu kadar bıktığı, bu kadar lanetlediği insaniyet ziyanlarını savunmak için ne kadar aldın o haram paralardan bi de onu söyle?
 • bu kadar övmenin başka açıklamasını anlatayım sana.

  buradaki (bkz: #74894252) yazılan her satır da neden beceremediğiniz, bilal'e anlatılır gibi anlatmış arkadaş.

  burada (bkz: #74896450) ben anlattım.

  burada (bkz: #74896069) başka bir arkadaş anlatmış.

  burada (bkz: #74896150) başka bir arkadaş anlatmış.

  bu yazıları okuduğunda tek bir sonuca ulaşacaksın. çünkü bunun gibi bir çok kişinin amacı ve ortak vardığı nokta kalite.

  ayrıca bu kadar yazıya rağmen hala şu cümleyi kurabiliyorsan

  "hadi arkadaşlar itiraf edin, uberden para aldığınızı bu kadar övmenin başka açıklaması olamaz, zira uber'in bazı şoförleri kısa mesafe beğenmiyor. "

  bende aynı cümlenle karşılık veriyorum senin kelimelerinde

  "hadi arkadaşlar itiraf edin, taksicilerden para aldığınızı bu kadar övmenin başka açıklaması olamaz, zira taksi'nin bazı şoförleri kısa mesafe beğenmiyor."

  yazdığın cümlede uber'le taksiyi değiştirince ne güzel oturuyor değil mi yerine taşlar?
 • (bkz: ben)

  sözlükten aldığım maaş ile zor geçiniyorum. ek gelir lazım. güzel tekliflerle geldiler geri çeviremedim. pişman değilim.
 • insan gibi yolculuk etmek istiyoruz.

  (bkz: ankara'da uber istiyoruz)
  (bkz: izmir'de uber istiyoruz)
 • bildiğim kadarıyla uber sürücüleri sizi alana kadar nereye gideceğinizi bile sistemden göremiyor. sizi aldıktan sonra kısa mesafe beğenmeme gibi bir durum olursa uber’e bildirin, gereğini yapıyorlar.

  uber sağa sola milyarlarca dolar para dağıtsa kendini bu kadar güzel övdüremez. bir hizmete topyekün kaliteli demek için kullanıcı deneyiminin iyi olması yetiyor.