• böyle bir lig için gereksiz bir sıralamadır. kim daha çok kazandırıp daha çok prim yaptırırsa şampiyon o olur. ya da olması sağlanır. hangi kriterler devreye girer bilemem artık. siyasi, ticari ne varsa bulaşmıştır bu lige. böyle kirli bir ligde bu sıralamayı yapsan ne olur yapmasan ne olur.

not: q7
  • he canımdır.

büyüklük dediğin şey nicelikse kusura bakma hacı.

büyüklük dediğin şey başarıysa kusura bakma hacı.

ha büyüklük dediğin nitelikse, içerikse eyvallah tartışılır.

şahsi kanaatim büyük takım veya kulüp olmanın başarıyla alakası yok.

bence dünyanın en büyüğü st. pauli dir.

duruşsa duruş, birlikse birlik, insanlıksa insanlık, dayanışmaysa dayanışma.

ama kusura bakma metin ali feyyaza kadar aman aman daimi bi başarı görmemiş bir kulüptür. son yıllarda biraz iyi top oynadığı için bu değişmez.

ha ben severim ayrı konu.

ama türkiyede büyüklük sıralamasımda birinci sıralarda fb-gs 3. sırada bjkdir.

aralarındaki rekabetten bile bellidir bu.

heç gusura galman
  • ulu orta çekmeyin kardeşim şu tineri.
    çocuklar görüp özeniyor. ya bi galatasarayli olarak fenerbahcenin buyuklugunu tartisabiliriz. cünku adamlar fenerbahce amk. ama siz kimsiniz la??
  • bir galatasaraylı olarak çok severdim beşiktaşı. ''galatasaraylıyım ama yükselenim çarşı'' diyecek kadar.

ama son iki yıldır beşiktaş camiasındaki sevimsiz tavır var ya; ha bu özlemden kaynaklıdır, bir anda dışarı çıktığı için rahatsız etmiştir bilemiyorum, gerçekten fenalık getirdi.

oğlum bi oturun soluklanın hele, biz dünya sıralamasında 1 numaraya çıktığımızda, bir uefa kupası, bir süper kupa aldığımızda, şampiyonlar liginde çeyrek final oynadığımızda, 4 yıl üst üste şampiyon olduğumda yapmadık bunları.

iki yıllık başarı ile olmaz o dediğiniz işte. bakalım bu yıl kaçıncı olacaksınız. bu popülerlik bir sezonda unutulur gider, sakin olun, bu antipatik tavırları bırakın.
hesabın var mı? giriş yap