şükela:  tümü | bugün
  • adam o kadar güçlü ki üç kadını aynı anda dövebiliyor. üç kadını dövebildiğine göre yirmi erkeği aynı anda dövebilir. güce bak sen. harcanıyor adam oralarda.

https://youtu.be/c6bvthjodys
  • abi kadını erkeği yok bu işin.

keyifle izledim. elleri dert görmesin. magandaya denk geldin mi böyle yapacaksın.
  • bir noktadan sonra cidden cinsiyeti kalmıyor bu işin. adam fazla bile dayanmış ki çok sert bir darbe de yok ortada. polis falan da gelip kadınları paketlemeyince bundan başka yapacak şey kalmıyor adama. ulan ne çirkef kadınlarmış meriçlik yapma şansı bile bırakmamışlar bana. nereden ekmek yiyelim lan biz şimdi?
  • dövemedi ağzına yüzüne çarptığını göremedim üzüldüm, o sarılı kadına en azından sağlam bir tane vuraydın be. umarım ceza almaz adam da bu şıllıklardan şikayetçi olur.
  • sarhoş kadınlara cok bile sabır göstermiş adamdır. sikiyle dövse yeridir bu kaşarlari.
  • dövmedi, biraz ittirdi. kadına el kalkmaz dediysek, bahsettiğimiz bu değildi. üstelik, zarar verecek hareketlerde bulunmadı, bence çok başarılı ve sogukkanlı müdahele. işyerinin giriş çıkış güvenligini sağlamak adına o salakları biraz uzaklaştırmak lazımdı.

o karılar da, hem dayak yeyip, hem adamı kanun önünde suçlu çıkaracak bir şeyler üretemedikleri için zevzek zevzek bir şeyler daha yapmaya çalışıyorlar. zavallılar...

tanım: yaptıgında bir medeniyetsizlik olmayan güvenlikçi
    edit: şey ayrı
  • üç adet sarhoş kezbanı yüzüne gözüne tırnak yarası almamak için sadece elleriyle iten bodyguard içeren başlık

adam o cüsseyle muhtemelen hafif bir yumruk indirse değil o kadınlar ben bile 1 haftamı hastanede geçiririm muhtemelen..
  • hayatımda izlediğim eşitlik konusunda en eğitici video.